Штучний камінь в інтер'єрах відкритих кухонь
У сучасній архітектурі відкриті простори стають все більш популярними дизайнерськими рішеннями. Інтер'єри кухні також схильні до цих модних тенденцій. Звичні стінки замінюються легшими для сприйняття конструкціями – полицями та стелажами. Завдяки подібним рішенням звільняється багато корисного простору, а площа під меблі ефективно використовується.

Робоче місце та елементи кухні з відкритим плануванням

Закон створення відкритої кухні - в простих архітектурних рішеннях. Звичні навісні шафи та шафки замінюються на полиці й стелажі, виконані із сучасних матеріалів - наприклад, штучного каменю - акрилу чи кварцового агломерату. Подібні вироби, завдяки широкій палітрі кольорів цих матеріалів, зроблять кухню не просто затишною та зручною, але й естетично красивою. Полиці зі штучного каменю, в комплекті зі стільницею, барною стійкою або підвіконням складуть дивовижну композицію, де буде приємно перебувати - за приготуванням кулінарних шедеврів або сімейними посиденьками.

У робочій ділянці відкритої кухні можна застосовувати різні декоративні елементи – заглиблення та ніші, що прикрашають простір і додають інтер'єру кухні стильний вигляд.

Атмосфера відкритості й свободи

Головна ідея кухні з відкритим простором - легкість конструкцій та простота інтер'єрних елементів. Акриловий камінь світлих відтінків - ідеальний варіант як для оздоблення таких кухонь, так і для створення меблів. У поєднанні з акрилом можна застосовувати й інші матеріали: скло, метал, дерево.

Для того, щоб вмістити в інтер'єр відкритої кухні все необхідне - побутову техніку, посуд, продукти - застосовуються компактні блочні системи.

Барна стійка з акрилу чи кварцу часто використовується в інтер'єрах відкритих кухонь, оскільки вона може замінити стіл, а також під нею зручно розміщувати необхідні речі. Крім того, барні стійки, як і стелажі з акрилу, можуть служити у відкритих кухнях розподільними перегородками між зонами вживання та приготування їжі, зоною кухні та вітальні – згідно з плануванням того чи іншого приміщення. Адже питання відкритої кухні кожен вирішує по-своєму: хтось об'єднує її з передпокоєм, хтось - з вітальнею чи їдальнею. Варіанти можуть бути різними.

Застосування штучного каменю в інтер'єрі відкритої кухні виправдане і навіть бажане, оскільки тільки цей матеріал володіє низкою властивостей, максимально сприятливих для застосування:

  1. Міцність і надійність.
  2. Стійкість до вологості та перепадів температури.
  3. Широка колірна гама кольорів.
  4. Нескладність догляду.
  5. Високий рівень гігієнічності.
  6. Екологічність матеріалу.

Використовуючи штучний камінь в оформленні відкритих кухонь, можна не турбуватися про накопичення бруду чи кіптяви в приміщенні, оскільки всі предмети інтер'єру з цього матеріалу дуже легко та швидко очищуються, а структура їхніх поверхонь не сприяє розмноженню шкідливих мікробів.

Штучний камінь застосовується при виготовленні стільниць, стелажів, полиць, підвіконь, підлог та стінових панелей, умивальників і раковин, а також барних стійок різних конфігурацій, тому в оформленні інтер'єру відкритої кухні він буде матеріалом номер один.

До того ж, можна обрати будь-який світлий відтінок каменю, який візуально ще більше розширить та збільшить простір, створюючи в будинку атмосферу відкритості, краси й гармонії.

Отримати консультацію