Обираємо обідній стіл на кухню
Обідній стіл - це такий вид меблів, який повинен відповідати як естетичним, так і практичним вимогам. При цьому стіл на кухні - центр багатьох посиденьок, звичаїв і традицій, це необхідно враховувати при його виборі.

Критерії вибору обіднього столу

 1. Оскільки кухня часто піддається перепадам температури та вологості, то меблі для неї найкраще замовляти з міцних і довговічних матеріалів.
 2. Для невеликої за розміром кухні можна придбати невеличкий стіл або розкладний - обладнаний спеціальним механізмом.
 3. Слід звертати увагу на форму столу, щоб він розташувався максимально зручно й доступно.
 4. Важливо враховувати розміри столу, щоб усі члени сім'ї легко за ним розмістилися.
 5. Дуже вагомий критерій вибору обіднього столу - матеріал, з якого він виготовлений.

На даний час виробники пропонують обідні столи для кухні з таких матеріалів: скло, масив дерева, МДФ, натуральний та штучний камінь, із застосуванням плитки й мозаїки.

На сьогоднішній день столи для кухні зі штучного каменю - дуже актуальні. Завдяки широкому асортименту відтінків і кольорів матеріалу можна підібрати обідній стіл для будь-якого кухонного інтер'єру, при цьому такі столи надійні й міцні.

Перерахуємо ще кілька обов'язкових параметрів вибору обіднього столу, яким відповідають вироби зі штучного каменю:

 1. Ергономічність.
 2. Екологічність матеріалу.
 3. Міцність виробу.

Ці три властивості ми відчуваємо щодня, тому вони вважаються найбільш вагомими.

Варіанти столу для малогабаритної кухні

Для малогабаритної кухні застосовуються сучасні варіанти обідніх столів зі штучного каменю: столи-трансформери, прикріплені до стінки і майже непомітні в складеному стані, або розкладні столи - коли маленький стіл збільшується за допомогою спеціальних механізмів. Такий стіл зі штучного каменю буде і компактним, і, разом з тим, міцним та стійким, без гострих кутів, теплий на дотик.

Столу якої форми надати перевагу?

Форма обіднього столу обирається залежно від смаків господаря та габаритів приміщення. При всій різноманітності вибору форм виробів зі штучного каменю, найзатребуванішими стільницями для обідніх столів залишаються традиційні: круглі, овальні та прямокутні.

Як обрати розмір столу?

За розміром обідній стіл повинен бути таким, щоб за ним могла розміститися сім'я, і ​​на кухні ще залишався вільний простір. Ширина столу зі штучного каменю зазвичай не більша 1 метра і не менша 80 см. Дуже широкий стіл займе дуже багато місця, тоді як вузький не дозволить розмістити на ньому все необхідне для сервірування.

Переваги обіднього столу зі штучного каменю:

 • зручність використання;
 • відмінні декоративні властивості;
 • несприйнятливість до механічних впливів;
 • тривалість терміну служби;
 • нескладність догляду.

Зважившись придбати обідній стіл зі штучного каменю, Ви отримаєте гарний, практичний та довговічний елемент інтер'єру, догляд за яким буде легким і необтяжливим. Збиратися за таким розкішним столом усі члени родини будуть з величезним задоволенням.

Отримати консультацію