Акриловий камінь для атмосферних ресторанів і кафе
Акриловий камінь - це популярний інтер'єрний оздоблювальний матеріал, що володіє низкою помітних переваг. В його складі - акрилові смоли, фарбувальні домішки та натуральні наповнювачі. Поверхня акрилового каменю досить гладка та рівномірно забарвлена, без пір.

Зовнішнє середовище впливає на температуру акрилового каменю, при цьому він, на відміну від натуральних мінералів, теплий на дотик.

Зі штучного акрилового каменю на сьогоднішній день успішно виготовляються як інтер'єрні елементи для дому, так і різні унікальні вироби для барів, кафе та ресторанів.

Що підкорює в акриловому камені?

 1. Бездоганний зовнішній вигляд.
 2. Колірна гамма з безлічі відтінків - як яскравих, так і максимально наближених до забарвлень натуральних матеріалів.
 3. Монолітність та довговічність каменю.
 4. Можливість виробництва виробів незвичайних та складних форм.
 5. Термостійкість, стійкість до температурних перепадів.
 6. Екологічність.

Розглянемо окремі переваги докладніше. Створити інтер'єрний виріб з акрилового каменю будь-якої бажаної форми не складно: після нагрівання каменю до певної температури майстер легко надає йому необхідний формат. Якщо ж виріб виготовляється з кількох складових, то за допомогою спеціального клею вони з'єднуються в одне ціле.

Крім зазначених переваг, слід також відзначити стійкість акрилового каменю до ультрафіолетового впливу. Завдяки цій властивості він здатний зберегти початковий колір на довгі роки. Екологічність матеріалу - у це поняття, крім того, що камінь не виділяє шкідливих речовин, входить також стійкість до мікробів і цвілі, в силу щільності структури. Щоб поверхні з акрилового каменю були привабливими, достатньо утримувати їх чистими і не піддавати механічним впливам - ударам та порізам.

Застосування акрилових виробів

Акриловий камінь - чудовий матеріал для оформлення як житлових приміщень, так і різноманітних закладів. Завдяки високому рівню екологічності й термостійкості його активно застосовують у барах, ресторанах і кафе, а також медустановах. У місцях підвищеного контакту з водою цей матеріал також один із кращих.

Отже, сучасні дизайнери пропонують такі вироби з акрилового каменю:

 • підвіконня;
 • різні меблеві гарнітури;
 • стільниці;
 • раковини;
 • стінові панелі;
 • барні стійки.

Акрилові підвіконня - дуже міцні, тому вони підійдуть і для будинку, і для громадських місць.

Мийки з акрилу виглядають дуже презентабельно, їх часто замовляють для ресторанів, готелів, кафе, нічних клубів. Акрилові раковини прослужать довго, не потребуючи частого ремонту й оновлення.

Багато власників ресторанів та кафе вже особисто переконалися в тому, що акрилові стінові панелі можуть оновити і «реанімувати» старий заклад, а також прикрасити новий. Вони виглядають розкішно, а в поєднанні зі стільницею чи барною стійкою створюють цілковиту гармонію.

Акрил в дизайнах інтер'єрів кафе та ресторанів

Акриловий камінь в якості інтер'єрного матеріалу - не лише дуже презентабельний і розкішний на вигляд, але й максимально зручний в застосуванні. Такі його властивості як висока гігієнічність, міцність і нескладність в догляді - дуже привабливі для багатьох власників зазначених закладів. Особливо важливо, що всі види виробів - стільниці, мийки, підвіконня, барні стійки - можна виготовити за індивідуальним замовленням, будь-якої форми, розміру та вигляду. Завдяки дивовижним властивостям акрилу створюються унікальні інтер'єри з ексклюзивним дизайном кафе та ресторанів, а також особлива атмосфера, приваблива для відвідувачів.

Отримати консультацію