Кутова кухня з барною стійкою з каменю
Дуже часто кутова кухня - це найраціональніший варіант інтер'єру кухні для квартири чи будинку. Адже при такому розміщенні корисна площа економиться, при цьому робочі поверхні розміщуються в максимальній доступності.

Така кухня чудово впишеться в малогабаритне приміщення, а для великої кухні чи кухні-студії вона звільнить багато простору. Компактність кутової кухні - це красиво та ергономічно. Кутова кухня прекрасно поєднується з барною стійкою зі штучного каменю, яку використовують як обідній стіл або розділювач простору.

Дизайнерські рішення кутових кухонь

Барна стійка в дизайні сучасної кухні - це подовжена стільниця, закріплена на консолі. Стійки можуть мати такі види конструкцій:

  • стійка з вмонтованою системою зберігання;
  • стійка, обладнана побутовою технікою;
  • дворівнева барна стійка;
  • з опорою, закріпленою між стелею та підлогою;
  • з опорою, прикріпленою до поверхні підлоги або стелі.

У невелику за розміром кухню чудово впишеться кутовий варіант розміщення меблів разом з барною стійкою – з прямолінійною або напівкруглою стільницею зі штучного каменю: акрилу, керамограніту чи кварцового каменю.

Конструкція барної стійки з одиночної опорою виглядає сучасно та надає інтер'єру легкості, дає можливість встановити під неї стільці, тим самим розширивши простір.

Стійки з ящиками для побутової техніки, посуду та кухонного начиння бездоганно впишуться в інтер'єр великої кухні, підкресливши тим самим лінію поділу кухонної зони та зони прийому їжі.

Сучасні барні стійки з вбудованою побутовою технікою - наприклад, поверхнею для смаження чи варіння - можуть також замінити обідній стіл, але при цьому стільниця зі штучного каменю повинна бути достатньо об’ємною. Такий варіант стійки підходить для приватних будинків або габаритних квартир.

Дуже вдалий варіант розміщення барної стійки в кутовий моделі кухні - паралельно з однією із ліній меблів - буквою «П». Для ще більшої зручності та гармонійності інтер'єру її можна поєднати з підвіконням зі штучного каменю.

Чому краще обрати барну стійку зі штучного каменю?

Привабливість природного каменю для оформлення інтер'єру відома вже дуже давно, але в наші дні все більшою популярністю користуються різновиди штучного каменю, що перевершують за своїми властивостями та характеристиками натуральні породи. Особливо завоювали прихильність їхня багата кольорова палітра та пластичність, що дозволяє виливати вироби різних форм.

Штучний камінь у виробництві кутових кухонь з барною стійкою - відмінне рішення для створення інтер'єру, що відрізняється красою, оригінальністю й багатою палітрою природних текстур.

Отже, перерахуємо переваги штучного каменю для створення кутової кухні:

  • зовнішня краса фактур та широка колірна гама;
  • висока пластичність, можливість створення різноманітних форм;
  • міцність і довговічність виробів;
  • хімічна та термічна стійкість;
  • стійкість до сонячних променів.

Для кутової кухні зі штучного каменю можна замовити не лише барну стійку, а й стільниці, мийки та підвіконня. Усі ці складові інтер'єру кутової кухні можуть бути виконані з одного виду штучного каменю, або бути скомбіновані з двох-трьох. Так само можна підбирати колірну гаму - однотонні або контрастні кольори, матові чи глянцеві поверхні, одноколірні або з розводами чи вкрапленнями - штучний камінь відрізняється великою різноманітністю.

Робіть свій вибір, і ваша кухня буде не лише затишною, але й ексклюзивною!

Отримати консультацію