Стільниця під пральну машину з мийкою для ванної кімнати
Пральна машина в наш час перебуває в числі найнеобхідніших у будинку або квартирі предметів побутової техніки, у зв'язку з чим вона має бути розміщена максимально зручно та раціонально. Найчастіше місце під неї визначають у ванній кімнаті або на кухні - там, де є простір, і де в максимальній доступності подача холодної води та відлив.

Дуже важливим є питання розміщення цієї досить масивної побутової техніки в невеликих квартирах, тому місце встановлення слід добре продумати. Найкраще розміщення пральної машини - звичайно ж, у ванній кімнаті, і найрезультативніше встановлювати її під спеціальну стільницю, поєднану з мийкою. Такий варіант розміщення не лише заощадить простір, але й додасть зручності. При цьому вільну площу кухні можна використати для зберігання посуду, продуктів, інструментів - кожна господиня легко її заповнить.

Плюси стільниці з мийкою під пральну машинку

Чому більшість людей надають перевагу встановленню раковини, поєднаної зі стільницею, під пральну машину у ванній, а не на кухні? Розглянемо головні плюси такого вибору.

 1. Раціональна організація вільного простору, що особливо важливо для малогабаритних квартир. На стільниці над машинкою зручно розташувати миючі засоби чи предмети гігієни.
 2. Стільниця візьме на себе навантаження від важких чи твердих предметів, тим самим захистивши поверхню побутової техніки від ушкоджень.
 3. Якщо місця багато, то під стільницею, крім пральної машини, можна розмістити інші необхідні предмети.
 4. Створення унікального інтер'єру завдяки великій палітрі кольорів та форм стільниці.

«Ідеально виконує роль об’єднувача простору, покращує можливість дотримання гігієни ванної кімнати. Стільниці можуть бути для декількох раковин, якщо сім’я чималенька, такі пристосування допоможуть заощадити час, усунуть ранкові черги в санвузол».

http://poradu24.com/

Слід не забувати, що для виготовлення мийки зі стільницею, розташованої над пральною машиною, необхідно вибрати вологостійкий матеріал, який коштує недешево. Підходящим матеріалом для такого виробу послужить штучний камінь: акрил, кварцовий камінь або керамограніт. При цьому дуже важливо враховувати як розміри та технічні параметри пральної машини, так і форму стільниці. Чудовий варіант - виготовити стільницю з раковиною зі штучного каменю на замовлення, за індивідуальними вимірами, з урахуванням усіх особливостей приміщення.

Варіанти стільниці у ванну кімнату

Стільниці зі штучного каменю під пральну машину для ванної кімнати можуть бути дуже різними за виглядом і формою:

 • кутові чи прямолінійні;
 • мийка може розташовуватися як над машинкою, так і поряд з нею. У першому варіанті злив потрібно робити горизонтальним або зміщеним;
 • мийка може бути вбудованою, суцільнолитою або накладною, оригінальною за формою: у вигляді пелюстки або цілої квітки;
 • стільниця може бути як підлоговою, так і навісною.

Розміри стільниці залежать від габаритів приміщення, а форма - від загальної концепції інтер'єру. Стільниці для ванної зі штучного каменю - акрилу, кварцового агломерату та керамограніту особливо популярні, оскільки вони мають такі переваги:

 • зносостійкість, міцність та довговічність;
 • стійкість до вологи та хімічних речовин;
 • естетичність і декоративність, завдяки різноманітності відтінків та фактур.

Для того, щоб зробити інтер'єр ванної кімнати привабливим та гармонійним - замовте стільницю з мийкою зі штучного каменю під пральну машину у професійної команди фахівців - і результат вас неодмінно порадує!

Отримати консультацію