Кварцовий камінь для інтер'єру ванної кімнати
Ванна кімната в кожному будинку - це не лише місце для гігієнічних процедур, але й для відпочинку після робочого дня. Саме для створення розслаблюючої атмосфери у ванній слід ретельно продумати як вибір сантехніки, так і оформлення інтер'єру. Тому обирати відповідні матеріали для облицювання стін, покриття підлоги та стелі слід так само уважно, як і сантехнічне обладнання.

Серед міцних і надійних матеріалів гідне місце посідає кварцовий камінь. Він чудово зарекомендував себе в інтер’єрному оформленні ванних кімнат. У наші дні кварцовий камінь успішно конкурує з натуральними мінералами та кахельною плиткою, перевершуючи ці матеріали за багатьма експлуатаційними характеристиками.

Насамперед, кварцовий камінь цінний як оздоблювальний та інтер'єрний матеріал для ванних кімнат тому, що він легко витримує високий рівень вологості та часті перепади температури. Різноманітність кольорів і фактур каменю дозволяють створювати з його застосуванням інтер'єри для ванних кімнат в будь-яких стилях та колірних рішеннях. З глянцевого кварцового агломерату легко видалити будь-які забруднення, тому ванні кімнати з таким оздобленням завжди виглядають бездоганно.

Плитка для стін з кварцового каменю

Плитка з кварцового каменю для облицювання вертикальних поверхонь застосовується в оформленні інтер'єрів ванних кімнат. Вона буває різної текстури, з різною фактурною поверхнею та різноманітними колірними рішеннями. За допомогою такого облицювання можна не лише надати приміщенню привабливого вигляду, але й забезпечити міцність та збереження стін на довгі роки, оскільки кварцова плитка відрізняється міцністю й тривалістю терміну експлуатації. На відміну від керамічної плитки, вона тепла на дотик. Висока екологічність плитки з кварцового агломерату також додає їй популярності. Щодо експлуатаційних характеристик варто виділити термостійкість та стійкість до механічних ушкоджень.

Доглядати за плиткою з кварцового каменю не складно. Можна використовувати як м'які миючі засоби, так і активніші, з дрібними абразивними частинками - камінь від цього не постраждає.

Стільниці у ванну кімнату

Для ванної кімнати можна купити стільницю з кварцового каменю з литим умивальником в комплекті. Такий тандем надасть інтер'єру стильності та гармонійності. Кольори для стільниць з кварцового каменю виробники пропонують найрізноманітніші: під дерево, мармур, метал, шкіру, а також інші як натуральні, так і штучні матеріали. Колір краще обирати відповідно до загальної концепції стилю. Кварцовий камінь підходить для ванних кімнат, оскільки на ньому відсутні пори, і рідина не має можливості вбиратися в поверхню, а благополучно стікає або змивається.

«Розглядаючи варіант стільниці для ванної кімнати, можна відзначити популярність мармурових і кварцових виробів. Однак варіант із штучним каменем виглядає краще за рахунок мінімальної вбираючої здатності, а у ванній кімнаті є часто підвищена вологість, що негативно позначається на терміні служби мармурового зразка».

https://sf.net.ua/uk/statti/kvartsoviy-kamin-vs-marmur/

Кварцові душові піддони

Піддон для душової кабіни - ще один варіант застосування кварцового каменю в сучасній ванній. Крім міцності та невибагливості в обслуговуванні, такі піддони відрізняються різноманітністю форм, безшовністю з'єднань, а також нековзаючою поверхнею, що дуже важливо для безпеки проведення водних процедур. Злив таких піддонів може бути прямолінійним або фігурним. Кварцові піддони привабливі також тим, що прогріваються за короткий час і довго утримують тепло.

Переваги кварцового каменю в інтер'єрі ванної

Отже, підіб'ємо підсумки: що отримує споживач, якщо обирає кварцовий камінь для оформлення інтер'єру ванної кімнати?

  1. Міцність виробів. Кварцовий агломерат не схильний до фізичних та механічних впливів, для нього не характерні сколи й тріщини.
  2. Стійкість до хімпрепаратів. При попаданні на поверхню каменю розчинника, кислоти або відбілювача він не постраждає.
  3. Гігієнічність. Оскільки кварцовий камінь не пористий, на ньому не будуть розмножуватися мікроби.
  4. Екологічність. Кварцовий камінь не радіоактивний і не токсичний.
  5. Водовідштовхувальні властивості. При підвищеній вологості цей матеріал не розбухає, оскільки абсолютно не вбирає вологу.
  6. Різноманітність форм і відтінків. Купити стільниці, раковини та інші вироби з кварцового каменю можна під будь-який стиль.
  7. Простота догляду. Вологе прибирання - це все, що потрібно для підтримання каменю в початковому вигляді.

Сподіваємося, що після перерахованих переваг у вас не лишилося сумнівів щодо оздоблювального матеріалу для інтер'єру сучасної ванної кімнати.

Отримати консультацію