Інтегровані мийки зі штучного каменю
Інтегровані раковини та мийки зі штучного каменю - це такі, які виглядають як «видуті» зі стільниці, тобто являють з нею єдине ціле за дизайном. При ефекті абсолютної цілісності дуже часто подібна мийка - вбудована, але при цьому виконана з ідентичного зі стільницею матеріалу і їхні з'єднання максимально непомітні.

Професійне виготовлення інтегрованих раковин

Інтегровані мийки зі штучного каменю - для багатьох новинка, тому перш, ніж замовити подібний виріб в будинок або квартиру, необхідно ознайомитися з його особливостями, дізнатися про переваги та недоліки. Розглянемо інформацію про них детальніше.

Не варто думати, що імпортні інтегровані мийки в чомусь перевершують вітчизняні. У наш час українські виробники виготовляють настільки якісні раковини з каменю, що вони можуть конкурувати із зарубіжними аналогами. Їхнє виробництво здійснюється на високотехнологічному обладнанні, тому якість виробів нітрохи не гірша, а ціна вітчизняних інтегрованих мийок зі штучного каменю на порядок нижча, ніж у імпортних брендів.

Інтегровані мийки: плюси та мінуси

Купити інтегровану мийку зі штучного каменю слід лише після ознайомлення з усіма її перевагами та недоліками. У перших рядах її плюсів - простота обслуговування, оскільки бруд та жири з її поверхні видалаються легко й швидко; на другому місці - великий вибір кольорів; а ще - відмінна ремпридатність; відсутність швів і бортиків; монолітність зі стільницею.

До мінусів можна віднести складність заміни у разі сильного пошкодження мийки, тому що разом з нею доведеться міняти й стільницю.

Є й інші вагомі переваги:

  1. Міцність та надійність. Кам'яні мийки зазнають впливу різних температур води та забруднень, і навіть за високої частоти використання вони не деформуються, не змінюють колір і структуру.
  2. Низька електропровідність. І для кухні, і для ванної ця властивість дуже важлива, враховуючи кількість сучасних електроприладів у цих приміщеннях.
  3. Чудове звукопоглинання. Якщо члени сім'ї не люблять, щоб при митті посуду створювалися зайві звуки, то раковина зі штучного каменю підійде ідеально.

Яку модель мийки вибрати?

Форма сучасної раковини для кухні або ванної може бути різноманітною: кругла, квадратна, прямокутна, овальна або навіть неправильна - сучасні технології роботи зі штучним каменем дозволяють виконувати будь-які дизайнерські рішення.

Інтегровані раковини естетично привабливі: в них немає сполучних швів та бортиків, тому й догляд за ними максимально спрощується. Фахівці радять не монтувати біля раковини подрібнювач, регулярні вібрації якого можуть негативно відобразитися на міцності й стійкості її кріплення. При цьому фахівці можуть зробити посилений варіант монтажу за необхідності.

Конструкція кам'яних штучних інтегрованих мийок - досить складна, тому її найкраще виготовляти на замовлення, а при бажанні заміни краще звернутися до тих самих фахівців, які робили і саму конструкцію, і її монтаж.

Найчастіше інтегровані раковини встановлюють на кухнях, де є в наявності посудомийна машина, щоб навантаження на мийку було помірним.

Отримати консультацію