Барна стійка для кафе зі штучного каменю
Більшість таких закладів як бар, ресторан, нічний клуб чи кафе обладнані барними стійками. Будучи масивною або невеликою, вишуканою чи класичною - вона завжди знаходиться в центрі подібного закладу.

І оскільки багато відвідувачів люблять сидіти за чашкою кави або чаркою міцнішого напою саме біля барної стійки, часто її зовнішній вигляд є визначальним для повторних візитів. Барна стійка повинна бути привабливою зовні, співзвучною за стилем всьому інтер'єру закладу, а також максимально зручною.

Практичність поверхні барної стійки дуже важлива. У це поняття входить нескладність її очищення від забруднень, стійкість до взаємодії з гарячими предметами, пролитою рідиною, а також до механічних пошкоджень. Вона повинна бути приємною на дотик - не холодною і не шорсткою.

Барні стійки, виконані з сучасного штучного каменю, цілком відповідають усім зазначеним вимогам. Новітні технології обробки дозволяють виготовляти гарні, міцні та довговічні вироби різних розмірів та форм, під будь-який інтер'єр.

Керамограніт, кварцовий агломерат і акриловий камінь - чудові матеріали для виготовлення барних стійок з високою частотою експлуатації, і, при зовнішній красі та різноманітності забарвлень, ці матеріали набагато міцніші від дерева та надійніші від натурального каменю. З огляду на ці властивості, раціональні підприємці надають перевагу саме штучному каменю.

Види барних стійок

Залежно від моделі конструкції, барна стійка може бути двох типів:

 • модульна, у якій всі складові фронтальної лінії встановлюються на окремій конструкції;
 • монолітна, де фасад та стільниця закріплюються на несучій поверхні.

Безпосередньо за барною стійкою має бути вільний простір для розміщення холодильників, обладнання та генераторів льоду.

Переваги барних стійок зі штучного каменю

Барні стійки для кафе чи ресторанів зі штучного каменю володіють такими перевагами:

 1. Щільною структурою без пір, що зберігає цілісність і колір, не дозволяючи рідині й жирам вбиратися та руйнувати поверхню.
 2. Оптимальною вагою, набагато меншою, ніж аналогічні вироби з натуральних мінералів.
 3. Високої гігієнічністю, без утворення цвілі та грибка.
 4. Простотою догляду - очищенням звичайним мильним розчином або миючим засобом і м'якою тканиною.
 5. Безшовним з'єднанням складових елементів, що виглядає естетично та краще зберігає цілісність конструкції.
 6. Величезним вибором кольорів.
 7. Не вигоряє на сонці навіть через роки.
 8. Стійкістю до термічних впливів.
 9. Тривалістю терміну експлуатації виробу.
 10. Чудовою ремпридатністю. Барні стійки з невеликими ушкодженнями достатньо лише відшліфувати, усунувши таким чином дрібні подряпини та відколи, якщо такі є.

Обираючи барну стійку на замовлення для ресторану чи іншого закладу, необхідно продумати місце для приховування деталей проводки і сантехнічного обладнання, щоб клієнти всього цього не помічали.

Вибрати дизайн барної стійки - непросто, оскільки асортимент стійок дуже великий. Радимо скористатися консультацією фахівця і максимально врахувати концепцію дизайну закладу, тоді зробити вибір буде набагато простіше.

Барні стійки зі штучного каменю мають розкішний вигляд, і, що найголовніше - вони протягом тривалого періоду не втрачають своїх основних властивостей: яскравості кольору, краси та міцності.

Отримати консультацію