Складнощі при монтажі виробів зі штучного каменю
Якщо вам потрібно встановити на кухні або у ванній стільницю зі штучного каменю, то найкраще звернутися до професіоналів, які мають практичний досвід такої роботи. Фахівці, які постійно здійснюють монтаж стільниць, раковин та інших виробів зі штучного каменю, легко впораються з подібним завданням будь-якої складності.

Монтаж стільниці: особливості установки

У переважній більшості випадків професіонали легко виконують установку стільниць. Це відбувається завдяки підготовці шаблонів та співпраці з клієнтами. У рідкісних випадках можуть виникнути деякі складності при монтажі, і найчастіше - з не залежних від нас причин.

  1. Неправильна установка меблів. Якщо меблі в кухні встановлені ​​наспіх, з деякими перекосами, то й стільниця не стане ідеально. Необхідно усунути існуючі перекоси меблів, і лише потім встановлювати стільницю.
  2. Зміна предметів меблів після проведення замірів. Буває, поки виготовляється стільниця, господарі щось змінюють в інтер'єрі. Стільниця замірюється, виходячи з існуючих меблів, і після вимірів до монтажу нічого міняти не можна. Або доведеться робити нові виміри, що вийде вдвічі дорожче.
  3. Непідготовлений простір. Якщо що-небудь заважає майстрам здійснювати установку - зайві побутові предмети, посуд - то й результат може вийти не кращий.
  4. Відсутність замовника. Зазвичай фахівці з монтажу домовляються на зручне клієнтові час, щоб у процесі все було узгоджено. Бувають непунктуальні замовники, що впливає на швидкість виконання роботи.

Поради при підготовці до монтажу

Розглянемо, які підготовчі процедури потрібно провести, щоб монтаж стільниці зі штучного каменю вийшов з першого разу.

Спочатку необхідно виконати правильні заміри, щоб виріб ідеально пасував для кухонних меблів або для ванної кімнати.

Найкраще це зроблять фахівці, оскільки в подібних вимірах навіть півсантиметра в той чи інший бік можуть все зіпсувати.

У разі щільного прилягання стільниці до стіни потрібно переконатися, що стіна рівна, без зайвих вигинів чи виступів. За їх наявності стіну необхідно вирівняти, щоб потім не було зайвих зазорів.

Важливо звернути увагу на те, щоб під час замірів усі комплектуючі були на місці, і незабаром не передбачалася їхня заміна чи перестановка. Особливо важливо це враховувати при монтажі раковини або варочної поверхні.

Меблі у ванній чи кухні напередодні проведення вимірів необхідно виставити за рівнем, тому що за наявності різних рівнів висоти меблів стільницю чи варочну поверхню буде складно встановити.

Для того, щоб зберегти нерви, час і гроші, найкраще для проведення монтажу стільниці та інших виробів зі штучного каменю запросити фахівців, а не намагатися це робити самостійно. Якщо виріб встановлено правильно, він служитиме довго без будь-яких незручностей.

Установка стільниці зі штучного каменю

Безпосередньо монтаж стільниці займає від кількох годин до 1-2 діб - залежно від масштабів виконуваних робіт. Буває, що каркас необхідно підсилити, і про це краще дізнатися заздалегідь. Якщо стільниця масивна або складної форми, вона може складатися не з єдиного полотна, а бути складеною. При цьому всі з'єднання максимально співпадають, створюючи враження цілісності.

Часто монтаж стільниці у ванній не передбачає встановлення приладів сантехніки або додаткового обладнання. Майстри роблять відповідні отвори під кріплення, кабелі й розетки.

Дуже важливо враховувати навантаження на основу. Зі штучного каменю найважчий кварцовий камінь, тому необхідно пам'ятати, що без опор, на вазі, матеріал не повинен залишатися більше ніж кожні 80 см.

Усі ці моменти слід обговорювати і погоджувати ще на стадії оформлення замовлення та підписання договору з виробниками, щоб згодом уникнути можливих неприємностей.

Отримати консультацію