Столи зі штучного каменю
Стіл - обов'язковий предмет меблів в будь-якому інтер'єрі. Його застосовують на кухні як робочу поверхню та місце для прийому їжі, у вітальні - для візитів гостей. Журнальні та туалетні столики розміщують у спальнях, ванних кімнатах, передпокоях. Цей універсальний елемент меблів дуже часто займає центральну частину кімнати, тому до його вибору варто поставитися виважено.

Чим привабливі столи зі штучного каменю?

Столи зі штучного каменю останнім часом одні з найпопулярніших. Причина цього неоднозначна, оскільки цей матеріал володіє цілою низкою переваг. Штучний камінь представлений на вибір у широкій колірній гамі та різноманітності фактур, що робить його кращим на сьогоднішній день матеріалом для вибору кольору або відтінку. Столи з кварцового агломерату і акрилу - універсальні, оскільки дуже практичні. Вони стійкі як до вологи, так і тепла, дуже міцні та максимально надійні.

Високий рівень пластичності дозволяє виготовляти кухонні столи разом із раковинами, що дуже зручно, а обідні або журнальні столи можуть бути найрізноманітніших форм та розмірів, під будь-який стиль інтер'єру. Оригінальний столик вигнутої або округленої форми може стати родзинкою в дизайні інтер'єру, ексклюзивною річчю.

Довговічні стільниці зі штучного каменю не вигоряють, зберігаючи привабливість та яскравість кольору протягом довгих років. Вони не вимагають складного догляду - достатньо періодично протирати їх вологою тканиною, щоб оновити блиск та ідеальний зовнішній вигляд.

Штучні столи зручні в експлуатації ще й тим, що на них не скупчуються хвороботворні бактерії, гриби або цвіль. Вони максимально екологічні та гігієнічні, оскільки мають гладку поверхню без пор, на відміну від натуральних порід.

Для отримання ефекту матової або глянсової поверхні необхідні різні технології обробки, тому при замовленні стільниці слід заздалегідь визначитися з цим питанням. Для додання столам у вітальнях особливої ​​респектабельності та аристократизму застосовується декоративне оформлення із зображенням вензелів або інших малюнків на замовлення клієнта.

Основні переваги столів зі штучного каменю

Настільки стрімким завоюванням ринку в багатьох сферах, включаючи і виробництво різних типів стільниць, штучний камінь зобов'язаний своїм відмінним характеристикам, а це:

  • щільність структури та відсутність пор;
  • довговічність;
  • простота обробки;
  • високий рівень пластичності;
  • стійкість до ультрафіолету;
  • різноманітність відтінків і фактур;
  • високий ступінь гігієнічності матеріалу;
  • стійкість до механічних впливів;
  • легкий догляд;
  • великий вибір форм і розмірів.

Крім того, дуже привабливою характеристикою для стільниць зі штучного каменю є простота їхньої реставрації за необхідності, що означає шліфування і позбавлення від незначних пошкоджень.

Як вибрати стіл зі штучного каменю

Вибираючи стіл зі штучного каменю кварцит або акрил, перш за все, необхідно орієнтуватися на інтер'єр. Бажано не зупиняти свій вибір на чорній глянцевій поверхні, оскільки на ній будуть помітні навіть невеликі плямочки, але якщо ретельний догляд не обтяжливий, то такий варіант можливий.

Щодо практичності найбільш привабливі поверхні із зернистою структурою, кольоровими вкрапленнями або будь-яким нанесеним декором - лазерним малюнком або перламутровою інкрустацією. У представлених фотогалереях складно знайти щось унікальне, оскільки подібні столи зі штучного каменю виготовляються на замовлення.

До того, як замовити стіл зі штучного каменю, необхідно заздалегідь визначитися з формою та розмірами. Універсальна форма стільниці - прямокутна, рідше - трапецієвидна або квадратна. Для вітальні чи їдальні дуже популярні овальні й круглі стільниці, для малогабаритного приміщення підійде напівовал.

Можна самому визначити розмір стільниці, виходячи з того, що на одну людину необхідно 60 см площі. Діаметр круглого столу 90 см дозволить сісти за нього 4-м людям, тоді як для п'яти вже буде потрібно 120 см.

Замовте вишуканий стіл зі штучного каменю - і він стане предметом гордості у вашому домі!

Отримати консультацію