Вироби зі штучного каменю
Штучний камінь поступово увійшов в наше життя і вже отримав визнання та завоював популярність. Він підкуповує все новими й новими можливостями, незважаючи на те, що був створений у 1967 році в медичних цілях.

Свою любов і затребуваність він отримав, насамперед, в якості чудових виробів для оформлення інтер'єру:

 • стільниць;
 • підвіконь;
 • раковин;
 • барних стійок;
 • предметів меблів;
 • облицювального матеріалу.

Продукція зі штучного каменю найчастіше виготовляється з акрилу чи кварцового агломерату. Головна відмінність цих матеріалів - у наявності мінерального наповнювача, що впливає на міцність виробу. Кварцовий агломерат має у своєму складі поліефірні смоли, що дає йому таку твердість і міцність, якими не володіє навіть натуральний камінь.

Чим штучний камінь кращий від природного мінералу?

Штучний камінь нічим не поступається натуральному в довговічності, практичності та естетиці. І, головне, щодо безпечності він його навіть перевершує, завдяки гладкості й відсутності пір. За ціною штучний камінь може бути дешевшим від натурального, а може бути й дорожчим - залежно від показників того чи іншого матеріалу, з урахуванням складності самого виробу. При цьому продукція зі штучного каменю набагато легша на вагу і різноманітніша за формою.

Вироби зі штучного каменю - універсальні, оскільки підійдуть для будь-яких стилів інтер'єру. При індивідуальному замовленні фахівці можуть виконати предмети різної конфігурації без швів, оскільки штучний камінь, порівняно з натуральним, дуже пластичний внаслідок впливу певних температур.

Меблі зі штучного каменю виглядають елегантно й сучасно, вони зможуть прикрасити як будинок, так і офіс. Міцність, стійкість до механічних ударів і хімічних препаратів робить її найбажанішою в побуті.

Меблі для ванної кімнати з акрилу і кварцевого агломерату дозволяють дотримуватися гігієни дуже легко, оскільки на їх поверхнях не скупчуються хвороботворні бактерії і грибки, чого не скажеш щодо багатьох натуральних каменів.

Переваги виробів зі штучного каменю

У наш час багато вітчизняних і зарубіжних компаній займаються виробництвом стільниць, підвіконь та інших виробів для інтер'єрів зі штучного каменю. Чудові властивості як акрилу, так і кварцового агломерату сприяють зростанню їхньої популярності. Вироби зі штучного каменю відрізняються:

 1. Надійністю.
 2. Естетичністю.
 3. Екологічної чистотою.
 4. Практичністю.
 5. Довговічністю.
 6. Гігієнічністю.

Це абсолютно ідеальні показники для стільниць. Контактуючи безпосередньо з продуктами харчування, такий стіл не заподіє шкоди і прослужить десятиліття, зберігши свою красу та міцність.

Підвіконня та відкоси зі штучного каменю виглядають як вічні покриття, яким не буде зносу. Для них незамінною якістю є несприйняття до впливу сонячних променів. І навіть через багато років такі підвіконня не вигорять і не втратять початкового забарвлення.

Багато розважальних та громадських закладів також вважають за краще оформляти інтер'єри виробами зі штучного каменю. І це не лише оздоблення ванних і туалетних кімнат у готелях, але й барні стійки в ресторанах і клубах, ресепшени в солідних організаціях та медичних установах, стільниці для громадських місць харчування.

З кожним днем ​​сфера застосування штучного каменю зростає, тому що все більше людей розуміють переваги та вигоду подібних вкладень.

Отримати консультацію