Підвіконня зі штучного каменю для сучасних інтер'єрів
Розвиток інноваційних технологій сприяє появі матеріалів, які під час експлуатації зберігають свій початковий вигляд, не втрачаючи ні яскравості кольору, ні міцності. Час використання виробів із них продовжується, а це означає економію як сил, так і коштів, оскільки заміна на нові не буде потрібна тривалий термін.

Підвіконня - елемент інтер'єру, при виборі якого необхідна підвищена увага, оскільки він перебуватиме безпосередньо під впливом ультрафіолетових променів.

Багато років підвіконня з натуральних мінералів - мармуру, граніту - вважалися одними з кращих, і не мали альтернативи. Сьогодні з ними досить успішно конкурує штучний камінь - як щодо міцності, так і за іншими експлуатаційними показниками.

Поняття «штучний камінь» включає в себе акрил і кварцовий агломерат. Ці матеріали мають як схожі, так і відмінні характеристики, дізнатися про які найкраще до придбання підвіконь.

Акрил і кварцовий агломерат для інтер'єрного підвіконня

Підвіконня з акрилу і кварцового агломерату дуже стійкі до сонячних променів і не вигоряють з часом. Виробники дають на них гарантію від 10 до 15 років, а експлуатаційний період може тривати десятиліттями. Кварцовий агломерат вважається міцнішим та щільнішим порівняно з акрилом. Акриловий камінь, контактуючи з абразивними засобами, може отримати дрібні ушкодження у вигляді подряпин.

І акрил, і кварцовий агломерат - дуже гігієнічні матеріали, які не дозволяють бактеріям та бруду накопичуватися на своїй поверхні. Камінь штучний добре поєднується з різними оздоблювальними матеріалами, тому може бути використаний не тільки для виготовлення підвіконь, але й відкосів.

Кам'яне підвіконня в інтер'єрі

Чудова пластичність штучного каменю під впливом високих температур дає можливість виготовляти підвіконня різноманітних форм, параметрів та вигинів, що ідеально підходять для інтер'єру в будь-якому обраному стилі.

Сьогодні замовити й купити підвіконня зі штучного каменю не складно. Головне, продумати дизайн до дрібниць, щоб виріб підкреслив смак господаря та бездоганно вписався в загальну концепцію інтер'єру.

Багато хто думає, що підвіконня зі штучного каменю найкраще виглядають у приватних заміських віллах або котеджах, але й в міських квартирах, якщо обрати відповідний дизайн, вони чудово виглядатимуть. Можна замовити в комплекті до підвіконь стільницю, а якщо монтаж передбачається на кухні, то й раковину.

Крім приватного використання для житлових приміщень, дуже популярне встановлення підвіконь зі штучного каменю в офісах, готелях, медичних установах, адміністративних будівлях. Вони приваблюють не тільки бездоганним виглядом, вишуканим дизайном, але й відповідністю стандартам санітарно-гігієнічних вимог, що для закладів громадського користування виключно важливо.

Переваги підвіконь зі штучного каменю

Ціна підвіконь зі штучного каменю залежить від таких моментів:

  • габаритів;
  • якості складових;
  • складності форм;
  • складності виготовлення.

При цьому вартість підвіконь з акрилу і кварцового агломерату можна віднести до доступної для середнього споживача.

Отже, підсумуємо основні плюси підвіконь зі штучного каменю.

  1. Стійкість до вигоряння.
  2. Широка колірна гамма.
  3. Міцність та довговічність.
  4. Простота догляду.
  5. Доступна ціна.

Створіть для себе розкішний елітний інтер'єр, купивши підвіконня з акрилового або кварцового штучного каменю на замовлення!

Отримати консультацію