Кварцові поверхні в інтер'єрі кухні
Кварцовий агломерат активно застосовується в оформленні сучасних кухонь, допомагаючи створювати креативні та небанальні інтер'єри. Барні стійки, підвіконня, столи, робочі поверхні стільниць, мийки - усі ці складові зі штучного каменю не лише чудово виглядають в дизайні кухні, але й володіють відмінними експлуатаційними характеристиками.

Як виявилося, навіть натуральний мармур програє кварцовому агломерату щодо фізичної міцності та естетичної привабливості. Розглянемо докладніше.

Кварцові барні стійки та підвіконня

Сьогодні можна обладнати інтер'єр кухні виробами з кварцового агломерату не надто дорого, при цьому - вишукано та стильно. Це стільниці, барні стійки, столи, підвіконня і мийки. Чим же вони кращі від виробів з інших матеріалів?

Підвіконня та барні стійки з кварцового агломерату - гладенькі, з цільною поверхнею без мікропор, тому поява тріщин на них повністю виключена. Завдяки використанню сучасних технологій при їх виробництві стики з'єднань майже не помітні. Досконалість форм і ліній виробів досягається завдяки фізичним властивостям каменю та легкості його обробки. За розмірами можна виготовити як стандартні підвіконня з каменю, так і широкі, зручні в застосуванні.

Широка колірна гамма дає можливість підбирати кольори в тон основним кухонним меблям або контрастні - обидва варіанти можуть виглядати цікаво та свіжо. За структурою та виглядом кварцовий агломерат чудово поєднується як з природними, так і штучними матеріалами: деревом, склом, пластиком, металом. Міцність і зносостійкість штучного каменю - також важливі фактори під час вибору підвіконь та барних стійок для кухні.

Мийки та стільниці з кварцового агломерату

На нашому сайті ми вже згадували про переваги кварцових стільниць, як і про плюси кварцових мийок. Нагадаємо, що вони можуть бути виготовлені як у вигляді окремих виробів, так і суміщених між собою. У такому варіанті мийка і поверхня під нею виготовляються єдиним виробом. Таке поєднання мийки зі стільницею не тільки естетично привабливе, але й дуже зручне відносно гігієни - кількість стиків зменшується, і, відповідно, місць для скупчення бактерій також стає менше. Робоча поверхня стільниці з кварцу додасть на кухні стерильності, оскільки при контакті з продуктами кварцит не виділяє токсичних речовин. З урахуванням цієї важливої властивості кварцового каменю ним можна обладнати не тільки домашні кухні, але і зони для приготування їжі в громадських закладах - ресторанах або готелях.

Чим кварцові поверхні кращі від акрилових і кам'яних?

Вироби для кухні з кварцового агломерату мають низку переваг порівняно з подібними поверхнями з акрилового каменю або природних мінералів. Перерахуємо їх.

  • Кварцові поверхні максимально стійкі до механічних і хімічних впливів.
  • Не піддаються впливу вологості.
  • Екологічно безпечні.
  • З високим рівнем зносостійкості.
  • З багатою палітрою кольорів натуральних відтінків.
  • Легкі в монтажі і транспортуванні.
  • Невибагливі в догляді.

За вагою вони важчі від аналогічних виробів з акрилу, проте легші, ніж з натурального каменю. Ціна кварцових виробів залежить від складності конструкції виробу та його габаритів.

Купити вироби для кухні з кварцовими поверхнями - означає надати інтер'єрові сучасного та презентабельного вигляду.

Отримати консультацію