Штучний камінь для стійки на ресепшен
Ресепшен відразу бачить кожен відвідувач офісу компанії. Це - як візитна картка підприємства. І те, наскільки якісно й добротно вона виконана, і складе першу думку про рівень компанії. Тому дизайн стійки на ресепшен повинен відповідати загальному стилю закладу. Цей елемент офісного інтер'єру найкраще виготовляти з якісних і практичних матеріалів - наприклад, різних видів штучного каменю.

Стійка на ресепшен: що враховуємо при виборі?

Штучний камінь, найчастіше вживаний для виготовлення стійок для ресепшен - це кварцовий агломерат або акрил. Додавання фарбувальних пігментів до складу цих матеріалів дозволяє добитися абсолютно незвичайних та привабливих кольорів і відтінків, чого не можна отримати при виготовленні виробів такого плану з природного каменю. Термопластичність акрилу дає можливість виготовлення предметів меблів, у тому числі й стійок для офісних інтер'єрів, оригінальних, унікальних конфігурацій, ураховуючи при цьому не лише їхню декоративність, але й максимальну функціональність.

Переваги стійок зі штучного каменю

Чим же приваблює сучасних бізнесменів ресепшен зі штучного каменю? Перш за все, своїми споживчими характеристиками, серед яких:

  • Міцність.

Кварцит складно навіть подряпати, а акрил, у свою чергу, легко піддається реставрації. Обидва ці матеріали - вогнестійкі, що дуже вигідно й безпечно при використанні.

  • Тривалість служби.

При виконанні нескладних рекомендацій догляду за виробами зі штучного каменю вони служитимуть тривалий термін, не втрачаючи привабливості.

  • Стійкість до хімпрепаратів, вологи.

Щільна структура штучного каменю не дозволяє волозі вбиратися, харчові барвники змиваються водою, як і інші забруднення.

  • Гігієнічність та екологічність.

Стійка з акрилу або кварциту не буде виділяти шкідливих для людини речовин чи «фонити» радіацією - вона абсолютно безпечна.

  • Нескладність догляду.

Штучний камінь легко очищається від плям за допомогою води та миючого засобу, і це дуже значний плюс.

  • Реставрація та ремонт - в міру необхідності.

Якщо стійка на ресепшен зі штучного каменю якимсь чином була пошкоджена - наприклад, на неї впав дуже важкий предмет, і виникли відколи, не варто турбуватися - виріб легко й швидко реставрується фахівцями.

Як доглядати за офісною стійкою?

Догляд за стійкою зі штучного каменю - дуже простий, але ми все-таки зупинимося на цьому питанні докладніше. Якщо на поверхні з'явилися забруднення, слід проявити обачність і не застосовувати миючі засоби із вмістом хлорки, ацетону чи кислоти. Різні розчинники та препарати для очищення металу - теж не кращий варіант. Навпаки, навіть при випадковому потраплянні на поверхню зі штучного каменю подібних речовин необхідно відразу ж відмити її водою з милом. Не застосовувати для чищення поверхонь дуже гарячу воду. Рекомендуємо використовувати воду кімнатної температури і звичайний миючий засіб або мильну воду.

Для щоденного протирання від пилу стійки з акрилу або кварцового агломерату найкраще використовувати трохи змочений у воді м'який рушник. Витирати камінь слід насухо.

Стійка на ресепшен зі штучного каменю - чудовий варіант вибору щодо комфорту та естетичності. Тим паче, при величезному виборі кольорів, форм і конфігурацій кожен бажаючий зможе замовити найбільш підходящий виріб.

Отримати консультацію