Дизайнерські рішення у сфері виробництва акрилових виробів
Сфера застосування акрилового каменю на даний час значно розширилася. При цьому, завдяки постійному розвитку інноваційних технологій щодо його створення та обробки, знизилася ціна на вироби зі штучного каменю, ставши доступною більшості споживачів в Україні. Наявність двох головних якостей - краси та практичності - відкривають для застосування акрилу все нові можливості при оформленні як житлових, так і робочих приміщень.

Для створення гармонійних дизайнів інтер'єрів велике значення має різноманітність кольорів штучного каменю: він може бути як однотонним, нагадуючи білий натуральний мармур або темний, з прожилками граніт, так і кольоровим. Не менш важливою властивістю каменю є його висока пластичність, що дозволяє при високій температурі створювати вироби будь-яких, самих складних форм. З натуральними мінералами подібні маніпуляції просто неможливі.

Акрил, на відміну від природних каменів, теплий на дотик, і навіть при низьких температурах він не втрачає своє тепло. Конструкції найскладніших форм або виливають, або збирають з кількох частин за допомогою клею, який не залишає шовних з'єднань. Акрилові меблі, згідно з відгуками користувачів, не лише виправдовують їхні очікування, але навіть істотно перевершують.

Варіанти застосування акрилу в інтер'єрах

Дизайнерські рішення щодо використання акрилу дуже різні. Для повсякденного застосування в побуті можна виготовити стільницю зі штучного каменю на замовлення, підвіконня, а також акрилові ексклюзивні меблі. Акрилова стільниця зробить презентабельною тумбу, стіл, комод або трюмо. Ще акриловий камінь активно використовується при обробці стін, ніш, арок. З акрилу виливаються вишукані скульптури, зручні полиці, різні інтер'єрні вироби. Тонкі акрилові листи знайшли своє застосування у вигляді розсіювачів для підсвіток та ламп.

Акриловий камінь бездоганно зарекомендував себе в оформленні кухні. Його жароміцна поверхня, стійка до харчових барвників - найкращий варіант для кухонної стільниці. Дизайн кухні можна доповнити акриловою барною стійкою, раковиною бажаної конфігурації, поличками та меблями - обіднім столом і стільцями. Усі ці складові інтер'єру можна виконати в однотонній або контрастній колірній гамі, створивши ексклюзивний дизайн, що тішить погляд.

Сантехнічні вироби - ще одна вагома складова використання акрилу. Піддони для душових кабінок, ванни химерних форм і вигинів, мийки - уся ця продукція зі штучного каменю відрізняється естетичністю та довговічністю. Її надійність і міцність забезпечуються наявністю в складі акрилу армованого скловолокна та епоксидної смоли.

Для офісів і закладів сфери послуг дизайнери пропонують стійку на ресепшен і барну стійку. Крім того, акрилові рекламні щити й оздоблення сходових маршів акриловими листами - чудові рішення для інтер'єрів різноманітних приміщень: ресторанів, санаторіїв, будинків відпочинку, готелів, навчальних і медичних закладів.

Куди можна замовити дизайнерські вироби з акрилу?

Отже, підіб'ємо підсумок - куди найкраще замовити вироби зі штучного каменю:

  1. Для будинку або квартири: стільницю для кухні, ванної та вітальні, мийки, раковини, барну стійку на кухню, ванну, підвіконня, оздоблення стін, меблі та предмети декору.
  2. Офісів: стійки на ресепшен, для рекламних і демонстраційних матеріалів, перегородки між робочими місцями.
  3. Медичних установ: обробка стін палат, меблі для ванних і душових, прийомних, їдалень.
  4. Кафе і ресторанів: барні стійки, прилавки, стільниці, туалетні кімнати, меблі, предмети декору.
  5. Торгових центрів: меблі для ігрових зон, місць харчування, вітрини, туалети.
  6. Готелів: СПА-зони, оформлення номерів, стійки на ресепшен, декоративні елементи, меблі.

Отримати консультацію