Варіанти застосування виробів з акрилу в інтер'єрі
Сучасні цінителі оригінальних дизайнів інтер'єрів при облаштуванні житла воліють замінювати використання класичних, звичних матеріалів - скла, керамічної плитки, пластика - на застосування новіших, серед яких - штучний камінь акрил.

Це універсальний матеріал, який використовується для виготовлення меблів, декоративних предметів дизайну та сувенірів.

Усі акрилові вироби гармонійно поєднують красу та невибагливість. Завдяки широкій палітрі кольорів акрилу й можливості створення різноманітних форм виробів, з їх допомогою можна облаштувати комфортний ексклюзивний дизайн.

Меблі з акрилу

Акрилові меблі чудово виглядають в інтер'єрах як будинків, так і квартир. Найчастіше дизайнери пропонують варіанти акрилового меблювання для оформлення інтер'єрів ванних кімнат, кухонь і віталень. Популярність акрилових меблів обумовлена ​​їхніми перевагами: практичністю, довговічністю, гігієнічністю та нескладністю догляду.

Для кухні активно застосовуються підвіконня з акрилу, а також акрилові стільниці, барні стійки, фартухи, і, звичайно ж, акрилові раковини. Завдяки чудовій пластичності штучного каменю з нього виготовляються різноманітні за формою та габаритами предмети меблювання, що дуже зручно.

Акрилове меблювання ванних кімнат дозволяє оформляти функціональні зони раціонально й вишукано. Вона представлена ​​такими виробами:

  • Ванними
  • Акриловими раковинами
  • Стільницями під умивальники
  • Стільницями під побутову техніку

Для ексклюзивного оформлення віталень дуже популярне використання акрилових журнальних столиків, оригінальних полиць для книг чи сувенірів, столів зі стільцями, камінних порталів та інших виробів.

Акрилова барна стійка у квартирі чи будинку

Зупинимося на барній стійці з акрилу, що застосовується при створенні інтер'єрів квартир-студій з вільним плануванням, приватних будинків, модернізованих віталень та кухонь-їдалень. Це функціональний предмет меблів, який не лише прикрасить собою приміщення, але й подарує додатковий комфорт.

Насамперед, слід ретельно продумати, як зробити барну стійку з акрилу відповідно до стилістичного оформлення всього інтер'єру. При цьому вона повинна вписатися в загальний дизайн не лише за стилем, але також за кольором і формою. Величезна колірна гамма каменю акрил дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант. Можна замовити пересувний стіл-барну стійку, щоб заощадити простір, якщо в цьому є необхідність.

Переваги меблів з акрилу

Акрилові стільниці, барні стійки та інші вироби з акрилу мають ряд відчутних переваг, перерахуємо основні з них.

  1. Акрилові меблі надають інтер'єрові житла оригінальний та сучасний вигляд.
  2. Барна стійка в квартирі зонуватиме простір, розділивши його на місця для приготування та вживання їжі.
  3. У малогабаритних квартирах компактна барна стійка успішно замінить громіздкий стіл.
  4. Усі акрилові меблі практичні, зносостійкі, не бояться вологи.
  5. Велика кількість кольорів і форм дозволить обрати найоптимальніший варіант виробу для конкретного інтер'єру.
  6. Акрилові меблі на замовлення - це гарантія ексклюзивного дизайну.

Ціна інтер'єрних виробів зі штучного каменю

Ціна предметів меблів зі штучного каменю акрил залежить від кількох факторів. Перш за все, від розміру, від складності самої конструкції - чим вишуканіший дизайн, тим дорожчий виріб. Важливі складові - фактура та колір каменю, які також можуть відрізнятися за вартістю виробництва, і, відповідно, за кінцевою ціною.

Акрилові вироби для інтер'єру - недешеві, при цьому ціна цілком виправдана безліччю переваг, що й пояснює їхню постійно зростаючу популярність.

Отримати консультацію