Асиметрія вносить в інтер'єр динаміку й свободу
Симетрія та асиметрія оточують нас всюди. Так само і в оформленні інтер'єрів - одні вважають за краще дотримуватися суворої симетрії, інші ж, навпаки, за творчу асиметрію. Прихильники строгих та правильних форм, предметів інтер'єру, які копіюють один одного, надають перевагу точності форм, ліній, впорядкованості та розміреного укладу.

Ті, кому до душі асиметрія, прагнуть надати навколишньому простору жвавості, індивідуальності, творчої нотки. Проте, як надмірна симетрія, так і хаотична асиметрія можуть з часом викликати психологічний дискомфорт: максимальна строгість форм навіяти нудьгу, а надлишок різнопланових або яскравих речей - втому. Тому - все добре в міру. Ми пропонуємо класичний або будь-який інший стиль з помірною симетрією розбавляти композиціями з асиметричних компонентів. Такий варіант оформлення інтер'єру підійде всім без винятку, оскільки він буде відносно спокійним і, разом з тим, оригінальним. Асиметрія в деталях - це тренд, який посів міцні позиції в сучасному дизайні.

Переваги асиметричних виробів з акрилу

Для оформлення інтер'єрів з елементами асиметрії в наші дні активно застосовуються меблі з акрилу, що відрізняються різноманітністю забарвлень, форм та розмірів. Якщо порівняти меблі з акрилу з традиційними симетричними меблями, то побачимо такі переваги.

  1. Безпека у використанні. Багато акрилових асиметричних меблевих складових не мають гострих кутів, тому вони кращі від традиційних меблів, особливо для сімей з маленькими дітьми.
  2. Естетика зовнішнього вигляду. Композитний камінь бездоганно виглядає в інтер'єрах сучасних приміщень, оскільки можна підібрати будь-який колір, форму та розмір під конкретний інтер'єр. Для модних стилів контемпорарі, авангард, мінімалізм, арт-деко вироби з акрилового каменю підійдуть найкраще.
  3. Функціональність. Асиметричні та неправильні форми дозволяють розмістити акрилові вироби максимально раціонально й практично. Вони пасуватимуть як для малогабаритних приміщень, так і для просторих, з найменшою втратою вільного простору.
  4. Простота догляду. Акрилові меблі не потребують складного догляду, і зберігають привабливий вигляд протягом тривалого часу експлуатації. За необхідності вони легко піддаються реставрації.

Пластичність акрилу сприяє різноманіттю форм

Акрилові інтер’єрні вироби з'явилися лише близько 30-и років тому, але вже встигли завоювати величезну популярність. Пластичність акрилату зіграла в цьому важливу роль - адже завдяки їй стало можливим виробництво звичних виробів у цілковитій різноманітності форм. Наприклад, традиційні ванни, на відміну від сталевих або чавунних, сьогодні можуть бути вилиті з акрилу в формі трикутника, трапеції, а також будь-якої несиметричної форми. Створення виробу неправильної конфігурації може зайняти деякий час, тому що спочатку створюється ідентична форма для лиття, а потім з акрилу виливається сам виріб. При замовленні такої унікальної продукції необхідно враховувати час, необхідний для виконання замовлення.

За кольором акрил також вражає різноманітністю. Можна купити меблі з глянсовою або матовою поверхнею, прозорі, а також будь-якого бажаного кольору й відтінку.

Ціна на акрилові вироби ще недавно була досить високою, але тепер, зі збільшенням масштабів виробництва та вдосконаленням технологій вартість акрилових меблів стала доступною широкому колу споживачів. Створити оригінальний інтер'єр з якісними та естетично привабливими акриловими меблями сьогодні - просто й доступно.

Отримати консультацію