Акрил - знахідка для інтер'єрів кафе та ресторанів
Інтер'єрне оформлення ресторану або кафе має важливе значення для його рейтингу та популярності, поряд із обслуговуванням та меню. Внутрішнє оздоблення має повною мірою відповідати концепції закладу, усі елементи декору - відповідати стилю та поєднуватися один з одним. При цьому відвідувачам повинно бути комфортно й затишно.

Переваги барної стійки з акрилового каменю

Зупинимося на барній стійці закладів громадського харчування, оскільки саме вона грає роль своєрідної візитівки будь-якого подібного закладу, кидається в очі в першу чергу. Стійка для бару повинна бути красивою й досить зручною. У більшості закладів передбачено розміщення клієнтів на стільцях біля стійки, тому обирати її варто ретельно і з урахуванням певних вимог. Акриловий камінь - саме той матеріал, з якого можна виготовити чудову барну стійку для закладу в будь-якому стилі. Різноманітність кольору й фактури дозволить підібрати стійку для кожного конкретного інтер'єру. Крім того, барна стійка з акрилового каменю має такі переваги:

  1. Міцність.
  2. Гігієнічність.
  3. Простота в догляді.
  4. Довговічність.
  5. Стійкість до механічних навантажень.

Різноманітність барних стійок з акрилу просто вражає. Вони можуть бути різних кольорів, форм і видів. Вони бездоганно вписуються в інтер'єри, виконані в стилях лофт, кантрі, модерн, мінімалізм, хай-тек, класика. Великим плюсом акрилового каменю є його схожість з натуральним каменем, тому барна стійка з акрилату виглядає дорого й презентабельно. До того ж, на відміну від натурального каменю, акрил теплий на дотик, не має пор, що сприяє міцності й стійкості до різного роду забруднень, ймовірність яких в громадських закладах досить велика.

Візерунчасті стільниці в ресторанах і кафе

Крім застосування у створенні барних стійок, акрил непервершений у виготовленні стільниць для кафе і ресторанів. Можна і стійку, і стільниці виконати в одній колірній гамі, під натуральний камінь, а можна й контрастних кольорів - усе залежить від загальної концепції закладу та дизайнерського проекту. Стільниці з акрилу - монолітні, тому на них немає швів. Навіть після тривалого терміну експлуатації акрилові стільниці зберігають початкову красу, яскравість візерунка та насиченість кольору. А якщо трапилися невеликі неприємності у вигляді подряпин чи відколів - їх можна легко й швидко усунути. Ремонт стільниць з акрилового каменю відбувається набагато швидше та менш затратно, ніж реставрація аналогічних виробів з натурального каменю.

Актуальні панелі з акрилу

Панелі для стін з акрилу - ще одне оптимальне застосування цього чудового матеріалу, що знайшло своє втілення у багатьох місцях - як приватного, так і громадського користування. Такі панелі будуть актуальними в ресторанах, барах, холах готелів, офісів, приватних будинків. Залежно від складових і домішок в матеріалі, кольори акрилового каменю, як і рівень прозорості, можуть бути абсолютно різними. Поверхня - матовою або глянсовою, фактурною чи однорідною. Панелі з акрилу у кілька разів міцніші від скляних, але за вагою набагато легші. Саме унікальні характеристики та різноманітність продукції і забезпечують таку високу популярність цих виробів.

Ціна на акрилові вироби на сьогодні прийнятна. Безумовно, це дуже вигідне придбання, особливо якщо брати до уваги їхню довговічність та нескладність догляду.

Отримати консультацію