Яка форма мийки для кухні підійде краще від інших?
Кухонна мийка - одна з головних складових в інтер'єрі кожної кухні. Мийки зі штучного каменю можна вибирати виходячи зі зручності та естетичної привабливості. При цьому необхідно також враховувати місткість раковини, а також те, як вона поєднуватиметься з інтер'єром кухні в цілому.

Сучасні мийки з каменю штучного можуть бути як традиційних форм: круглі, квадратні, прямокутні, так і інших, незвичайних конфігурацій. Передові технології дозволяють втілювати ідеї дизайнерів з урахуванням порад професіоналів щодо ергономіки на кухні. Розглянемо особливості різних форм кухонних раковин.

Вибираємо оптимальну форму кухонної раковини

При виборі мийки на кухню слід звертати увагу не лише на зовнішній вигляд виробу, але й на його функціональність. Кожна форма має свої переваги та особливості.

  1. Кругла мийка. Така форма раковини дуже затребувана, оскільки вона універсальна: підійде як для кухні прямої, так і для кухні кутової. Багатьом її дизайн здається трохи спрощеним, але при цьому кругла мийка при достатній глибині може бути місткою і підходящою для миття габаритного посуду. Місце для сушіння буває далеко не у всіх круглих раковин, тому при індивідуальному замовленні слід про це подбати. Очищати від забруднень круглу мийку дуже зручно.
  2. Квадратна мийка. Головною перевагою квадратної раковини вважається її місткість. Кухні від виробника кутові часто оснащені саме квадратними мийками, оскільки така модель легко монтується в будь-якому місці стільниці. Раковини з двома чашами зустрічаються також переважно квадратних, а не круглих форм, хоча бувають винятки. Доглядати за квадратною мийкою трохи складніше, ніж за круглою, оскільки особливих зусиль вимагає очищення кутів виробу.
  3. Прямокутна мийка. Прямокутні раковини ще місткіші, ніж квадратні, але для їхнього монтажу необхідна відповідна стільниця. Так само, як і в квадратної, очищення кутів прямокутної мийки займає додатковий час.
  4. Кутова мийка. Так називається трикутна форма мийки, яка найкраще підійде для малогабаритної кухні від виробника кутової. Місткість такої раковини невелика, а миття - досить трудомістке. При цьому багато хто вибирає саме кутову форму чаші умивальника для кухні, якщо є необхідність в економії робочої території.
  5. Мийки нестандартних форм. До цієї категорії належать трапецієподібні, п'яти- й шестикутні та інші нетрадиційні форми мийок. У таких моделей може бути кілька секцій, що збільшує їхню функціональність. Ціна незвичайних за формою мийок досить висока, оскільки виготовлення складної конфігурації займає більше часу і вимагає особливої ​​майстерності або спеціального обладнання. Раковини нестандартних дизайнерських форм замовляють найчастіше для ексклюзивних інтер'єрів приватних будинків або квартир з авторським інтер'єром.

Ми розповіли вам про різні форми кухонних мийок, які можна купити готовими або замовити за індивідуальними вимірами, щоб вам було простіше визначитися з вибором.

Отримати консультацію