Стільниця для ванної: особливості
Ванна кімната - це приміщення, де рівень вологості завжди підвищений, тому стільниця для неї має виготовлятися з екологічно чистого матеріалу. Штучні камені - наприклад, акрил чи кварцовий агломерат, саме такі. Їхня щільна структура з безшовним з'єднанням не дозволяє поширюватися бактеріям та мікробам.

За структурою ці матеріали досить щільні, не набухають і не розшаровуються від частого контакту з водою, залишаючись незмінними зовні. При цьому догляд за стільницями зі штучного каменю мінімальний - достатньо протерти їхню поверхню чистою вологою ганчіркою.

Стільниці для ванної кімнати на замовлення

У наші дні багато хто прагне замовити меблі для ванної за індивідуальними розмірами. При такому підході до оформлення інтер'єру всі компоненти гармонійно поєднуватимуться один з одним, а також максимально вписуватимуться за габаритами. Крім того, так можна купити ексклюзивні меблі для ванної кімнати під замовлення, які відповідатимуть індивідуальним вимогам і смакам. Встановлення стільниці під раковину в ванну - це і гігієнічно, і зручно. Наприклад, під нею можна розмістити пральну машину, скриню для білизни, кошик з миючими засобами. При такому облаштуванні економиться простір і надається завершений вигляд ванній кімнаті.

Штучний камінь для стільниці у ванній

  • Стільниця для раковини зі штучного каменю підійде не лише для домашнього інтер'єру, але й також для готелю, ресторану, салону краси та інших закладів.
  • Щодо естетичних якостей вироби з композитних матеріалів нічим не поступаються виконаним з натурального каменю, а щодо міцності навіть перевищують їх.
  • Колірний спектр штучного каменю набагато ширший, ніж у натуральних порід, що дозволяє замовити стільницю найсміливіших забарвлень.
  • Структура без мікропор штучного каменю максимально підходить для місць з підвищеною вологістю та частих контактів з водою, оскільки волога не вбирається матеріалом, а залишається на поверхні.
  • Вага стільниці зі штучного каменю менша, ніж з натуральних порід, тому встановлювати її простіше й зручніше.
  • Відсутність швів і стиків - ще одна перевага на користь стільниць зі штучного каменю. Якщо замовити в комплекті литу раковину, то стиків не буде і при монтажі, що ще сприятливіше позначиться на стані ванної кімнати. Раковини зі стільницею у ванній можуть бути різних форм: накладні, чаші або такі, що вбудовуються.

Стільниця зі штучного каменю для ванної кімнати підійде для будь-якого інтер'єру і прослужить багато років. Завдяки пластичності матеріалу можна створювати стільниці різних форм - від простої прямокутної до складної, з радіусним краєм та декоративними елементами. Тріщини, подряпини та відколи на штучному камені усуваються легко й швидко, якщо звернутись до професіоналів, але щоб виріб служив довго без втрати якості, слід звернути увагу на виробника і метод виконання лицьової кромки.

Як замовити стільницю зі штучного каменю?

Перш ніж замовити стільницю у ванну зі штучного каменю, слід визначитися з такими питаннями: розміри, метод обробки країв, вид раковини (чаша, підстільний монтаж, накладна), види кутів - прямі або округлі, вирізи під змішувач, або вони будуть виконані на раковині. Завдяки відповідям на ці запитання можна вирахувати точну ціну на стільницю під замовлення. Якщо самостійно важко визначитися, менеджер компанії-виробника з радістю вам допоможе.

Отримати консультацію