Як зробити кухню комфортною за допомогою штучного каменю
Любителі приготувати смачну їжу точно знають наскільки важливо, щоб кухня була комфортною, щоб посуд і інше кухонне начиння, перебували під рукою, робоча зона була досить великою, ну і місце для обіду «спокійно» вміщало всіх членів сім'ї.

Досягти всього цього можна використовуючи високоміцні і, в той же час, красиві матеріали для створення кухонних меблів на замовлення. Ми пропонуємо вам використовувати штучний камінь для виготовлення ексклюзивних кухонь на замовлення.

Де можна застосувати штучний камінь на кухні

Штучний камінь дуже міцний і, в той же час, пластичний матеріал. Завдяки цій властивості зі штучного каменю можна виготовити вироби будь-якої форми, а з урахуванням безшовної склейки, то і будь-яких розмірів.

Штучний камінь в інтер'єрі можна використовувати для створення:

  • Кухонного фартуха;
  • Кухонної стільниці;
  • Барної стійки;
  • Умивальника;
  • Підвіконня;
  • Дверних і віконних порталів.

Штучний камінь має різноманіття кольорів і фактур, що дозволяє легко вписати його в інтер'єр будь-якої стилістичної спрямованості. Найчастіше він використовується для створення кухні модерн на замовлення, кухні в стилі прованс або в класичному стилі.

Штучний камінь в робочій зоні

Чесно кажучи, саме робоча зона кухні найбільше піддається зносу. Тут періодично підвищується температура, розбризкується вода, бризкає жир. Звичайні матеріали для виготовлення кухні  гігроскопічні, а тому легко вбирають в себе рідини і запахи. Штучний камінь навпаки володіє гідрофобною властивістю через свою непористу структуру.

Замовивши кухонний фартух або стільницю з акрилу, ви можете не переживати, що розбризканий томатний соус або розчавлена ​​чорниця назавжди залишаться з вами. Всі забруднення легко усувають за допомогою звичайної мокрої серветки.

Не варто також забувати і про мийки зі штучного каменю. Акрил (один з видів каменю штучного походження) має неймовірну пластичність, тому з нього можна виготовити мийку будь-якої форми і розміру: овальну, круглу, прямокутну. Повірте, такої мийки не буде ні у кого. Але, ще кращим рішенням буде виготовити стільницю з вбудованою мийкою. Тоді ваша кухонні поверхню буде ще і нечутливою до розбризканої води під час миття посуду.

Загальний декор кухні

Якщо розміри кухні дозволяють, то можна змонтувати барну стійку для кухні. Вона стане додатковим робочим місцем та місцем для сніданків. А, якщо ж кухня зовсім маленька, то з її допомогою можна замінити обідній стіл і заощадити простір. Товщина стільниці зі штучного каменю невелика тому можна розмістити її і на опорну штангу, що додасть відчуття простору.

За допомогою штучного каменю також можна обробити дверні та віконні ніші, створивши таким чином особливі портали, які кілька сотень років тому розміщували в багатьох замках.

Отримати консультацію