Якими мають бути «правильні» меблі для ванної кімнати?
Ванна кімната не найбезпечніше місце для звичайних меблів через свої кліматичні умови. Висока вологість і періодичне підвищення температури деструктивно впливають на меблі з деревини. На щастя, існують більш функціональні аналоги - це ванні кімнати на замовлення зі штучного каменю.

Які характеристики мають меблі зі штучного каменю для ванної кімнати?

Отже, розглянемо докладніше, які саме характеристики штучного каменю вас вразять:

  • Тактильні відчуття

Штучний камінь тепліший на дотик, ніж натуральний камінь, керамограніт або фаянс. Можна назавжди забути про неприємні морозні відчуття від випадкового дотику до «звичайних» поверхонь.

  • Стійкість до пошкоджень

Штучний камінь не боїться ударів скляних і металевих флаконів. А, значить, ваша невелика необережність не призведе до утворення сколів і тріщин на поверхні стільниці або раковини для ванної. До речі, якщо вже дефект якось утворився, його легко можна буде усунути за допомогою звичайного шліфування, викликавши майстра додому.

  • Стійкість до коливань температури.

Вашій раковині зі штучного каменю все одно наскільки гарячу воду ви включили. Вона спокійно витримує до 180° С. Та й коливання між гарячим / холодним ніяк її «не парять».

Суперможливості стільниці у ванну зі штучного каменю

Стільниці зі штучного каменю у ванну успішно впораються зі складнощами, що виникають у вологому і теплому середовищі. Ванна - це місце, в якому цвіль і наліт часті гості. Але, абсолютно монолітна структура штучного каменю перешкоджає виникненню утворень і розмноженню бактерій на поверхні стільниці.

Також стільницю у ванній дуже легко відчистити від дитячих фарб, часток декоративної косметики, вуличного бруду та інших забруднень, які обов'язково з'являються у ванні під час її експлуатації. Для цього досить використовувати м'яку серветку і неабразивний миючий засіб.

Створюємо єдиний ансамбль з раковини і стільниці для ванної кімнати

Хочете вишуканості і стильності навіть у ванній? Тоді пропонуємо зробити раковину і стільницю зі штучного каменю.

Пластичність акрилових плит дозволяє створити раковину будь-якої форми (квадратна, овальна), яка, до того ж, плавно переходитиме в стільницю. Створення раковини і стільниці за індивідуальним дизайном дозволяє також встановити елітну сантехніку нестандартної форми, оскільки є можливість зробити всі отвори потрібних розмірів і конфігурацій.

Меблі для ванної за індивідуальними розмірами і дизайном дозвялить вам створити свій власний ексклюзивний світ. Повірте, ваша оновлена ​​ванна неодмінно стане вашою гордістю. При чому, вона буде не тільки красивою, але і повністю відповідатиме вашим повсякденним запитам. Ви зможете розташувати меблі у ванній так, щоб вони перебувала в зручних для вас місцях і виконували потрібні для вас функції.

Отримати консультацію