Ресепшн для стоматологій, центрів краси
Важливою складовою більшості закладів є адміністративна стійка або ресепшн. Вона створює необхідну атмосферу та приваблює відвідувачів. Сучасний стильний ресепшн зі штучного каменю продемонструє корпоративний стиль компанії.

Стійку-ресепшн зі штучного каменю можна замовити для компанії будь-якої сфери бізнесу: салону краси, клініки стоматології, готелю чи ресторану. Вона може бути будь-якої форми, розміру та кольору. Шикарний виріб зі штучного каменю відмінної якості тішитиме практичністю, красою й довговічністю.

Переваги ресепшн зі штучного каменю

Завдяки сучасному рівню виробництва штучний камінь активно застосовується в дизайні приміщень. Краса, практичність та міцність зробили цей матеріал ще популярнішим від натуральних мінералів. Відмінні споживчі властивості штучного каменю забезпечують довговічність виробам, виконаним з нього. Стійка-ресепшн для зустрічі відвідувачів, виконана зі штучного каменю - найкраще рішення для стоматологічного кабінету, салону краси або модного бутика. Перш ніж її замовити, необхідно ретельно продумати дизайн, з урахуванням габаритів приміщення. Саме від стійки на вході складатиметься враження про компанію, тому вона повинна бути виконана з урахуванням всіх нюансів.

Ресепшн зі штучного каменю різних видів відрізняються на вигляд, за властивостями та характеристиками, тому важливо підібрати такий матеріал, який максимально впишеться в інтер'єр і відповідатиме запитам. Розглянемо особливості стійок з різних варіантів штучного каменю.

Ресепшн з акрилу: особливості

Акрилові стійки в інтер'єрі виглядають дуже пристойно. При цьому вони екологічні, доступні за ціною і не потребують складного догляду. Пластичний при нагріванні акрил дає можливість втілювати в життя найскладніші варіанти стійок: вони можуть бути різних стильових рішень, напівкруглими, прямокутними, і зовсім незвичайних форм. Будь-які пошкодження на виробах з акрилу легко піддаються реставрації.

Акриловий ресепшен не тільки виглядає презентабельно, але й може мати будь-який колір і малюнок. Він володіє всіма плюсами натурального каменю, і навіть багато в чому його перевершує. Акрил гігієнічний, вологостійкий, легко очищається.

Стійки з акрилу чудово виглядатимуть в будь-якому сучасному інтер'єрі: центрі стоматології, салоні краси, барбершопі чи бутіку з одягом. Їхня поверхня може бути матовою або глянсовою.

Стійка з кварцу: для статусу компанії

Інтер'єрні вироби з кварцового каменю відрізняються монолітністю та особливою міцністю. Кварц - водостійкий і витривалий матеріал. Стійки з нього популярні для розміщення в торгових і бізнес-центрах, медичних установах, салонах краси. Ціна виробів з кварцового агломерату часто вища, ніж акрилових.

Кварцова стійка може служити без видимих ​​змін до 20 років, а за формою вона буває:

  • круглою;
  • напівкруглою;
  • прямою;
  • кутовою.

Догляд за стійкою з кварцового каменю зовсім не складний - достатньо протирати її м'якою ганчіркою від пилу й забруднень. Колір підбирається індивідуально - відповідно до колірної гами інтер'єру приміщення. Вона може служити яскравим акцентом, а може гармонійно вписатися в загальну концепцію - залежно від побажань замовника.

Стійка з керамограніту - для успішного бізнесу

Ресепшн з керамограніту виглядає просто розкішно. Термін використання такого виробу ще довший, ніж з кварцового каменю - близько 50-и років. Подібна адміністративна стійка чудово впишеться в статусні заклади: успішні компанії, дорогі готелі, фешенебельні бізнес-центри.

Якісний керамограніт може перевершувати натуральний камінь по твердості, а також витримувати великі навантаження, зберігаючи стійкість до механічних впливів.

Керамограніт може імітувати різні текстури: бетонні, мармурові, металеві, а його забарвлень може бути до двохсот.

Адміністративні стійки та ресепшн з різних видів штучного каменю прикрасять інтер'єр і підвищать престижність компанії. Виріб зі штучного каменю відмінно виглядатиме в інтер'єрних стилях модерн, лофт або класика.

Отримати консультацію