Кварцовий агломерат: що з нього можна зробити?
У наш час дуже популярні інтер'єрні вироби зі штучного каменю - акрилу або кварцового каменю - на замовлення. Розглянемо, як виготовляється один із них - кварцовий агломерат, і які вироби з нього найзатребуваніші.

Виробництво кварцового агломерату: особливості

Кварцовий камінь - досить твердий композитний матеріал, до складу якого входить великий відсоток природного кварцу і трохи - полімерної смоли та барвника. Створюють його з кварцової крихти, практичної та привабливої на вигляд. За великого тиску та потужної вібрації всі складові матеріалу пресуються в листи з непористою цільною структурою, потім ріжуться на необхідну товщину та поліруються.

Властивості кварцового агломерату

Кварцовий композитний матеріал - гідний конкурент іншому штучному каменю, і навіть натуральним мінералам. Він відрізняється міцністю, стійкістю до подряпин та інших механічних впливів, екологічністю, щільністю, стійкістю забарвлення. Завдяки високому рівню термостійкості, кварцовий агломерат популярний у виробництві камінних порталів. Він в цілому характеризується тривалим терміном експлуатації.

Крім переліченого, кварцовий камінь відповідає радіаційним і гігієнічним стандартам, тому активно застосовується у виготовленні стільниць та раковин для кухні. Контакт його поверхонь з продуктами харчування не буде негативно позначатися на здоров'ї людей, він абсолютно безпечний.

Інтер'єрні вироби зі штучного кварцу

Сьогодні вироби з кварцового штучного каменю можна зустріти в багатьох місцях - як громадських, так і приватних - житлових або офісних приміщеннях. Вони знайшли своє застосування в домашніх інтер'єрах, медичних установах, готелях і ресторанах. Отже, кварцовий агломерат затребуваний для виробництва:

  • кухонних стільниць;
  • раковин і мийок;
  • душових піддонів;
  • панелей на стіни;
  • підвіконь;
  • барних стійок;
  • стійок для ресепшн;
  • операційних столів.

Крім цього, кварцовий агломерат часто застосовується для облицювання стін торгових залів, розважальних центрів, вокзалів та аеропортів. Цей штучний камінь невибагливий в догляді, на ньому не залишаються плями від напоїв, оскільки він має щільну, непористу структуру.

На додаток, палітра кольорів кварцового агломерату настільки багата, що дає можливість створювати по-справжньому дивовижні, унікальні інтер'єри.

Компанія Mekado: вироби зі штучного каменю на замовлення

У компанії з виготовлення меблів та предметів інтер'єру зі штучного каменю Mekado застосовують кварцовий агломерат з різними видами поверхні: матовою, глянсовою та напівматовою. Колірна гамма каменю постійно розширюється, що дає можливість поєднувати та комбінувати кварцові вироби з іншими видами інтер'єрного оздоблення - склом, металом, деревом. Вироби також можуть мати різну текстуровану поверхню або орнаментальний малюнок. Багато хто прагне замовити вироби з кварцового агломерату, візерунок яких максимально імітує природний камінь - мармур, граніт тощо, але при цьому з насиченішими фарбами та чіткими візерунковими лініями.

Вироби з кварцового агломерату від компанії Mekado не лише прикрасять інтер'єр, виконаний в будь-якому стилі, але й нададуть йому статусного й престижного вигляду.

Отримати консультацію