Альтернатива натуральному каменю в домашньому інтер'єрі
У сучасному житті штучний камінь використовується активно та повсюдно. Ним оформляють інтер'єри квартир, будинків та офісів, роблять з нього ультрамодні меблі, застосовують в оздобленні екстер'єрів.

Такий вид обробки недарма отримав дуже широке розповсюдження, адже він має багато переваг перед іншими оздоблювальними матеріалами, головні з яких:

  1. Штучний камінь гармонійно поєднується з металом, деревом, пластиком та склом.
  2. Штучний камінь в півтора рази легший від натуральних мінералів, тому його встановлення, обробка та реставрація відбуваються легше та менш витратно.

Універсальність штучного каменю

Штучний камінь чудовий тим, що дуже різноманітний за кольором і фактурою. Завдяки цьому для оформлення інтер'єру можна підібрати найбільш підходящий варіант каменю - акрил, керамограніт, кварцовий агломерат - для певного стилю, відповідно до обраного дизайном.

У наш час дуже багато варіантів штучного каменю, що імітують натуральні мінерали - мармур, граніт, травертин, а також цегляну кладку тощо. Крім цього, зі штучного каменю можна виготовляти вироби будь-яких форм і конструкцій, тому він настільки популярний у виготовленні ексклюзивних меблів, раковин і душових піддонів.

Штучний камінь у передпокої та ванній кімнаті

Часто штучний камінь в інтер'єрі можна побачити вже при вході в будинок - у передпокої. За допомогою оздоблення штучним каменем звичайний передпокій перетворюється на унікальне приміщення. Наприклад, оформлення кімнати світлим штучним каменем візуально розширить простір, а плитка під мармур на підлозі та стінах надасть дизайну приміщення аристократизму. Стандартні стіни можна декорувати фактурними плитами зі штучного каменю в поєднанні з декоративною штукатуркою чи неяскравими шпалерами.

Ванна кімната - ще одне приміщення в житловому будинку, де для оформлення інтер'єру можна застосувати штучний камінь. Наприклад, зробити стільницю, цільну з раковиною, із акрилу або кварцового агломерату - відмінне дизайнерське рішення, стильне та сучасне. В одній колірній гамі з раковиною для ванної кімнати можна підібрати також меблеві комплекти з акрилового каменю.

Кухня: ідеї оформлення штучним каменем

Кухня - місце в будинку, де домогосподарки, та й вся родина, проводять значну частину часу. Тому кухня повинна бути не лише функціональною, але й без складнощів у догляді. Якщо поверхні кухонних меблів виконані зі штучного каменю - догляд за ними зводиться до мінімуму, а більшість часу залишається на підготовку смачних страв та приємні заняття. Стільниці зі штучного каменю тривалий час залишаються привабливими й міцними. На них не буде видно слідів від ножа, якщо ви випадково забули підкласти дошку під час нарізання продуктів.

Підвіконня зі штучного каменю на кухні - уже давно звичний елемент інтер'єру. На них відмінно виглядають кімнатні рослини, а також різні предмети декору.

Барна стійка, що розділяє простір та виконує функцію сучасного компактного столу - ще одна складова кухонного інтер'єру, яку можна сміливо замовити з акрилу або кварцу.

Настінні плити зі штучного каменю - чудова альтернатива звичній плитці. Таке оформлення буде довговічним, міцним та привабливим.

Як прикрасити штучним каменем вітальню?

Для оформлення вітальні штучний камінь можна використовувати при виготовленні колон - якщо йдеться про заміську віллу або великий будинок, а також в оформленні підлоги чи стін плитами «під мармур».

Ще одне дизайнерське рішення - оздоблення каміна штучним каменем. Особливо важливо, що колір та фактуру замовник може обрати на власний розсуд, оскільки штучний камінь здобув популярність завдяки різноманітності того й іншого.

Елементи інтер'єру та оригінальне оздоблення штучним каменем гармонійно виглядатиме не лише у вітальні, а й в інших кімнатах: спальні, дитячій, робочому кабінеті. Це можуть бути підвіконня, журнальні столики, рамки дзеркал і картин, полиці для книг, а також декоративні предмети інтер'єру, які надають житловому приміщенню вишуканості та індивідуальності.

Отримати консультацію