Сучасний дизайн інтер'єру з імітацією каменю
Штучний камінь недарма отримав такий високий рейтинг популярності в останні роки. Це універсальний матеріал, що чудово поєднується в дизайні інтер'єру як з натуральними, так і штучними матеріалами: деревом, пластиком, металом і склом. Його можна так само вдало комбінувати з природними мінералами.

Широка колірна гамма, а також великий вибір фактури поверхонь дозволяють створювати зі штучного каменю імітацію натуральних каменів, цегли, що дає можливість реалізувати сміливі дизайнерські ідеї за різними стильовими рішеннями.

Штучний камінь у передпокої

Штучний камінь настільки привабливо виглядає, що звертатиме на себе увагу при вході в будь-яке приміщення. З його допомогою можна навіть стандартну квартиру перетворити на оригінальне житло.

Наприклад, якщо передпокій оздобити в світлих тонах з деталями барельєфа, то він виглядатиме значно просторіше й розкішніше.

А якщо застосувати штучний камінь з імітацією черепашнику з вкрапленнями коралу, або акрил з імітацією мармуру - то буде вже зовсім інший ефект. Рельєфні плити каменю для оздоблення стін зроблять звичайний типовий коридор стильним і цікавим.

Слід пам'ятати, що в дизайні інтер'єру краще використовувати окремі деталі штучного каменю, щоб не отримати зворотний ефект - громіздкості та надмірності.

Штучний камінь відмінно поєднується з такими фоновими рішеннями оздоблення стін:

  • матовою фарбою;
  • декоративною штукатуркою;
  • шпалерами з нейтральним забарвленням;
  • пластиком.

Акрил і кварцовий камінь для кухні та ванної

Кухня в будинку - це місце, де має значення не стільки естетика оздоблювальних матеріалів, скільки їхня функціональність, стійкість до впливу вологи, випарів, а також нескладність догляду.

Штучний камінь поступово входить в оформлення інтер'єрів кухні, оскільки він не тільки гарний, а й такий матеріал, який володіє необхідними споживчими характеристиками. Він довговічний, нескладний у догляді, міцний та гігієнічний. Наприклад, стільниці зі штучного каменю мають такі властивості:

  • довговічні;
  • гарні;
  • міцні;
  • різних кольорів і фактур;
  • не складні в догляді та ремонті.

Підвіконня зі штучного каменю можна підбирати під кухонні меблі за кольором і стилем, на них чудово виглядають кімнатні рослини та декоративні предмети.

Барна стійка й кухонні панелі зі штучного каменю прекрасно доповнять стільниці та підвіконня, якщо є бажання створити гармонійний завершений інтер'єр.

Для ванних кімнат штучний камінь - відмінне рішення. З нього роблять ванни, мийки, душові піддони та полиці. Акрил або кварцовий агломерат, імітуючі природний камінь, набагато ефективніші від нього в застосуванні, оскільки вони теплі на дотик, легші при монтажі, не пористі та гігієнічні. Меблеві комплекти для ванної кімнати також можуть бути виконані зі штучного каменю, що вже успішно втілюють елітні готелі та приватні пансіонати.

Декоративні елементи і предмети меблів

Для тих, хто поки що не готовий купити меблі з штучного каменю чи замовити оформлення всього дизайну, можна придбати окремі інтер'єрні елементи. Наприклад, декоративні колони зі штучного каменю в заміському будинку створять ефект розкоші, облицювання стін під мармур або цегляну кладку - залежно від стилю - створять вишукану обстановку.

Обробка каміну штучним каменем - ще одне рішення, що дозволяє виконати дизайн інтер'єру в єдиному стилі.

Такі елементи дизайну як журнальний столик, рама для дзеркала, незвичайне підвіконня, декоративна полиця, виконані зі штучного каменю різних видів, фактур та забарвлень, здатні надати приміщенню індивідуальність, незалежно від того, спальня це, вітальня чи кабінет.

Висока якість штучного каменю, його довговічність та міцність, а також різноманітність структур і відтінків - усе це разом робить матеріал одним із найпопулярніших в оформленні сучасних інтер'єрів.

Отримати консультацію