Підвіконня-стільниця в дитячу кімнату
Для любителів нестандартних рішень замість звичної класики пропонуємо купити підвіконня-стіл в дитячу, виконаний зі штучного каменю. Подібний варіант оформлення стільниці - комфортний і красивий, а з урахуванням близького природного освітлення - ще й корисний. Розглянемо докладніше ще й інші плюси цього інтер'єрного рішення.

Штучний камінь в дитячу: плюси

Штучний камінь - це, найчастіше, кварцовий агломерат або акрил. Обидва матеріали успішно застосовують у виготовленні стільниць і підвіконь. Для дитячої вони також будуть доречними, оскільки відрізняються:

 1. Надійністю та міцністю.
 2. Стійкістю до хімпрепаратів.
 3. Витримкою до великих навантажень.
 4. Кольоростійкістю.
 5. Відсутністю пір.
 6. Стійкістю до бактерій.

Обираємо дизайн підвіконня-столу

Інтер'єр дитячої кімнати повинен бути універсальним і практичним. Підвіконня-стільниця - вигідне фінансове вкладення та збільшення простору.

При виборі такої стільниці старе підвіконня знімається, і замість нього монтується міцна стільниця, яка виконує заодно і функцію підвіконня. Якщо таке підвіконня збільшити та розташувати під ним шафки, то отримаємо робочий стіл.

Дизайн стільниці можна вибрати будь-який, проте найкраще орієнтуватися на популярні сьогодні стилі: мінімалізм, лофт, хай-тек, класику.

Підвіконня-стільниця в стилі мінімалізм

Для мінімалізму підійдуть як світлі, так і темні відтінки штучного каменю: сірий, коричневий, оливковий. Світлі – гарні й святкові, але вони потребують дуже ретельного догляду. Обираючи темніші відтінки, найкраще доповнити інтер'єр світлою оббивкою та яскравим текстилем. Оскільки головна відмінність стилю - багато вільного простору, то підвіконня-стільниця чудово в нього впишеться.

Плюси стилю мінімалізм:

 1. Не надто значні витрати.
 2. Нескладність облаштування.
 3. Короткі терміни при замовленні стільниці-підвіконня.

Хай-тек сподобається підліткам

Для стільниці-підвіконня в стилі хай-тек можна вибрати чорний глянсовий камінь, а можна й кольорові варіанти. Бажано також пофантазувати з формою - округлі краї, плавні лінії.

Переваги стилю хай-тек:

 1. Підійде для дошкільнят, але більше сподобається підліткам.
 2. Використання технічних новинок: розкладних меблів, незвичайних конструкцій, автоматики.

Проектуючи стільницю для стилю хай-тек, важливо врахувати застосування таких деталей як приховані або висувні полиці, металеві каркаси.

Лофт для дитячої кімнати - теж варіант

Стіл-підвіконня в стилі лофт може поєднувати антикварні та сучасні елементи. Штучний камінь гармонує з деревом і металом. Важливу роль відіграє освітлення: якщо денне світло з'єднати зі штучним, буде дуже незвичайний ефект.

Плюси стилю лофт:

 1. Можливості для самовираження.
 2. Комбінація світла.
 3. Простота оформлення.

Класика - завжди актуальна

Класичний стиль - це підвіконня, яке переходить в прямокутну робочу поверхню столу. Кути краще зробити заокругленими, щоб уникнути травм. Класичний стіл зазвичай не дуже широкий, при цьому достатнього розміру, щоб бути зручним дитині.

Переваги класики:

 1. Нескладність оформлення.
 2. Універсальність.

Установлюючи в дитячій кімнаті підвіконня-стільницю, важливо подбати про те, щоб конструкція відповідала віку та зросту дитини, а місце розташування було теплим і безпечним.

Отримати консультацію