Незвичайні інтер'єрні вироби зі штучного каменю
У наш час дизайнери активно використовують штучний камінь для втілення в життя своїх оригінальних та креативних ідей. І це зрозуміло - з урахуванням його відмінних характеристик і властивостей ним не можна не скористатися в якості основного чи оздоблювального матеріалу.

Цей аналог натуральним мінералам легший на вагу, різноманітніший за забарвленням, набагато пластичніший в обробці. Зі штучним каменем приємно експериментувати, створюючи при цьому унікальні інтер'єрні шедеври.

Види штучного каменю

Кварцовий агломерат та акриловий камінь в світі сучасного інтер'єрного дизайну отримали оцінку матеріалів з необмеженими можливостями в обробці.

Кварцовий пісок, використовуваний для агломерату, дає каменю надзвичайну міцність, оскільки кварц - один з найміцніших мінералів. Стільниці для кухні з штучного кварцу – дуже практичні, тому що залишити на них слід від механічного впливу - майже неможливо.

Акриловий камінь, що відрізняється красою, міцністю й практичністю, отримав першість у створенні преміум-інтер'єрів. Він, порівняно з кварцом, легший, пластичніший та щільніший за структурою. На ньому виключене скупчення мікробів чи цвілі, тому акрилові меблі з відсутністю стиків і швів - запорука не лише високого стилю оформлення, але й здоров'я.

Деталі інтер'єру та екстер'єру зі штучного каменю

Стінові панелі зі штучного каменю - прекрасне рішення оздоблення інтер'єру. Вони створять атмосферу елегантності, розкоші, презентабельності. При цьому штучний камінь можна вдало поєднувати з металом, пластиком, склом і деревом.

Оскільки акрил відмінно зарекомендував себе у вологому і теплому середовищі, з його допомогою втілюються в життя найсміливіші ідеї для:

Крім презентабельного зовнішнього вигляду, дуже важливо, щоб ці вироби були практичними, безпечними, гігієнічними:

 • душові кабіни;
 • піддони;
 • полиці для ванної;
 • раковини.

Штучний камінь повною мірою володіє усіма перерахованими властивостями.

Стільниця - центральне місце будь-якої кухні, тому її необхідно завжди тримати в чистоті. Штучний камінь чудово підійде як гігієнічний матеріал для обіднього столу та робочих стільниць, а також таких виробів:

 • сходинок;
 • камінів;
 • підвіконь;
 • сходів;
 • лавок;
 • поличок;
 • меблевих фасадів.

В екстер'єрі використання штучного каменю також цілком виправдано. Балюстради й розкішні колони прикрасять зимовий сад, веранду, відкриту терасу.

Двір приватного будинку, готелю чи пансіонату можна прикрасити різними дизайнерськими скульптурами зі штучного каменю, а також фонтанами, лавочками чи фігурами геометричних форм. Професіонал з ландшафтного дизайну запропонує оптимальний варіант, який відповідатиме загальній концепції будинку чи закладу.

Основні сфери застосування штучного каменю

Узагальнити сферу використання штучного каменю можна трьома головними напрямами:

 1. Оформлення приміщень: настінна плитка з акрилу, стінові панелі.
 2. Предмети інтер'єру: сходи, колони, каміни, стільниці, підвіконня, меблі, раковини, піддони.
 3. Вироби для ландшафту: садові лавки, столи, майданчики під альтанки, плитка для доріжок, вуличні колони, балюстради.

Цікаво, що багато забезпечених людей, дізнавшись про такий матеріал як штучний камінь та його чудові властивості, роблять вибір виключно на його користь.

Отримати консультацію