Стільниця висувна зі штучного каменю
Висувна стільниця на кухню - це чудовий варіант для бажаючих створити максимум вільного місця, не захаращуючи простір зайвими меблями. І якщо кухня невелика - такий варіант стільниці зі штучного каменю для неї буде насправді ідеальним.

Розглянемо особливості висувної кухонної стільниці:

  • альтернатива обіднього столу для нечисленного сімейства;
  • може служити як продовження робочої поверхні на кухні;
  • з висувною стільницею невелике приміщення стане просторішим;
  • висувна стільниця зі штучного каменю - це міцність, надійність та безпека.

Висувна стільниця - для великої та маленької кухні

Перш ніж замовити висувну стільницю зі штучного каменю, необхідно визначитися з її призначенням. Виробники пропонують найрізноманітніші варіанти: як робоча поверхня, обідній або письмовий стіл, компактний чайний столик, прасувальна дошка.

Висувна стільниця зі штучного каменю може бути встановлена ​​з метою збільшення робочої поверхні на кухні. Зовні ця конструкція нагадує висувний ящик, який створює при правильному натисканні на ручку необхідну площу-стільницю для нарізання салатів, розкладання продуктів або підготовки тіста.

Для таких функцій підійде полегшена модель, не розрахована на великі навантаження. Якщо ж, крім перерахованих дій, на поверхні планується встановлення важких побутових агрегатів: хлібопічки, комбайна, електром'ясорубки - то слід обирати стільницю з каменю з відповідними характеристиками.

Висувна стільниця з акрилу або кварцового агломерату легко замінить повноцінний обідній стіл для сім'ї з 3-4 чоловік.

Такий столик невеликого розміру можна успішно використовувати для посиденьок з друзями за чашкою чаю.

Для великої кухні висувна конструкція стільниці може виконувати функцію розділювача простору, за типом барної стійки. При цьому в розібраному стані вона успішно приховає господарський блок і створить ще кілька посадочних місць.

Для молодих сімей, які мають намір часто влаштовувати коктейльні вечірки, такий стіл - чудове інтер'єрне рішення. Після гостей він складається, і знову з'являється вільний простір.

Особливості висувних стільниць

Популярний варіант сучасної висувної конструкції - відсутність у ній будь-яких опорних елементів. Такими стільницями зі штучного каменю найчастіше оснащені дорогі кухонні гарнітури останніх моделей.

Непогано виглядає варіант висувної або поворотної стільниці на одній-двох ніжках. Така модель замінить повноцінний обідній стіл.

Стільниця зі штучного каменю висувна на телескопічних направляючих дозволяє висувати стіл на необхідну величину, залежно від функціональності - для приготування страв чи вживання їжі. Висувний столик такої конструкції може складатися з кількох секцій, і в результаті утворювати з основною стільницею єдине ціле.

Висувна стільниця з тумбою - чудовий варіант для чаювань і невеликих перекусів.

Висувний столик зручний не тільки на кухні

Стіл з висувною стільницею з акрилу або кварцового агломерату відмінно впишеться не лише в кухонний простір, але й в інші місця квартири або будинку. Наприклад, на такому столику можна організувати робоче місце - встановити на нього швейну машинку чи ноутбук. У складеному вигляді стільниця виглядатиме як комод із шухлядами чи невелика полиця.

Якщо до комп'ютерного столу додати тумбу на коліщатах з висувною стільницею, то її можна використовувати для книг, зошитів, каталогів.

Мобільну конструкцію стільниці можна успішно застосовувати для спальні - як компактного столика біля ліжка або над її поверхнею (залежно від конструкції): для вечірнього перегляду фільмів з ноутбука, читання книг або ранкової кави.

Тепер ви знаєте, як за допомогою красивих та сучасних висувних стільниць зі штучного каменю можна внести родзинку до звичного інтер'єру й поліпшити тим самим умови побуту.

Отримати консультацію