Стільниця зі штучного каменю для кухонного острівця
Облаштувати кухонний простір не так-то просто. Тут необхідно враховувати кілька складових: зручність, практичність, функціональність, безпеку та естетичність. Великі кухні в приватних будинках чи габаритних квартирах дизайнери пропонують обладнати кухонним островом - робочою зоною, розташованою у центрі приміщення.

Таке рішення змінить зовнішній вигляд кухні, зробить її комфортабельнішою у використанні. Доступність до кухонного острова з обох боків додасть йому ергономічності. Робочу поверхню зі стільницею в центрі кухні можна використовувати як барну стійку, обідній стіл, місце для приготування їжі та миття посуду, якщо там встановити ще й мийку. Знизу, під стільницею, можна обладнати додаткові місця для зберігання кухонного начиння.

Практичне рішення - замовити для кухонного острова стільницю зі штучного каменю за індивідуальними розмірами. Завдяки величезному вибору кольорів та фактур штучного каменю, можна вибрати стільницю для будь-якого інтер'єрного стилю, підібрати за текстурою та колірною гамою всього інтер'єру. Чудовий зовнішній вигляд та міцність штучного каменю зроблять стільницю центральним елементом вашого кухонного інтер'єру.

Чому акрил - найкраще рішення для кухонних острівців?

Сучасні кухонні острівці сьогодні виготовляють з різних матеріалів: дерева, мармуру, граніту, пластика, керамічної плитки. Але замовити його зі штучного каменю - означає отримати повноцінну робочу стільницю, в яку нескладно врізати мийку або варильну поверхню. При цьому штучний камінь акрил настільки пластичний, що дозволяє виготовити стільницю разом з мийкою. Цей матеріал не розбухне від води, не трісне від удару, за ним не так складно доглядати, як, наприклад, за плиткою.

Крім того, акриловий камінь має низку інших переваг:

  • міцність і стійкість до ударів;
  • відсутність швів та стиків;
  • різноманітність форм і розмірів;
  • нейтральність щодо бактерій;
  • відсутність пор;
  • стійкість до хімпрепаратів;
  • зовнішню привабливість на довгі роки.

Дуже важливо те, що доглядати за стільницею з акрилу напрочуд легко: достатньо протерти плями, навіть засохлі, вологою тканиною.

Крапельки жиру, які вчасно не протираються, на інших поверхнях кухні желюються й тверднуть, тоді як на акрилі вони усуваються без надмірних зусиль.

Обладнаємо кухонний острівець стильно

Кухонний острівець у центрі приміщення не повинен виглядати окремим компонентом, а бути єдиним цілим з іншими складовими інтер'єру. Тому планувати його дизайн необхідно під час ремонту чи повного оновлення інтер'єру. Під стільницю, розташовану в центрі кухні, можна підводити комунікації: світло, газ і воду, якщо власник бажає встановити не лише робочу чи обідню поверхню, але й додати туди мийку і/або варочну поверхню. Якщо ж заплановано звичайне оновлення стільниці, то можна замовити її зі штучного каменю під колір решти меблів кухонного гарнітуру. При створенні острівця на кухню пропонуємо дотримуватись таких правил.

  1. Акрилові стільниці у центрі кухні чудово виглядають в сучасних стилях, а для класичного інтер'єру краще обирати забарвлення «під натуральний камінь».
  2. На кухні небажано поєднувати кілька стилів одночасно, краще дотримуватися єдиної концепції. І форми, і забарвлення мають гармоніювати між собою.
  3. Системи зберігання в кухонному острівці необхідно ретельно продумати. Вони бувають як закритими, так і відкритими. Бажано робити їх не наскрізними, а розташованими по обидва боки.

Перш ніж купити стільницю зі штучного каменю для острівця у центрі кухні, слід добре обміркувати її конструкцію та провести виміри. Фахівці компанії Mekado завжди готові допомогти в цьому.

Отримати консультацію