Мийки з штучного каменю у ванну, на кухню
І ванна кімната, і кухня в житловому приміщенні - це особливі місця, якими ми користуємося щодня, тому їхній інтер'єр має бути продуманий до дрібниць. І на кухні, і у ванній повинно бути зручно, красиво, і максимально функціонально. Правильно обрана мийка для ванни або кухні - це запорука чистоти, охайності, естетичного задоволення і, відповідно, гарного настрою.

Переваги мийки з каменю штучного

 • Зносостійкість. Не вбирає воду, плями і запахи, протягом тривалого часу залишається зовні привабливою.
 • Простота догляду. Легко очищується простим мильним розчином, без застосування дорогих миючих засобів.
 • Міцність. Не деформується від впливу пари, гарячих і гострих предметів.
 • Екологічність. Не виділяє шкідливі речовини, висока щільність не дозволяє появу небезпечної мікрофлори.
 • Приємна на дотик. Виріб зі штучного каменю тепліший на дотик, ніж природний камінь.
 • Великий спектр кольорів. Широка палітра кольорів і фактур дозволяє підібрати мийку для кухні або ванної під будь-який інтер'єр.

Дизайн мийки на кухню або у ванну із каменю.

Раковина у ванну зі штучного каменю може бути різних форм, конфігурацій та видів. Це може бути стільниця з мийкою, одинарна або подвійна раковина, умивальник круглої, квадратної, трапецієподібної або прямокутної форми - дизайнерських рішень на цей рахунок дуже багато. Кольори штучного каменю можна вибрати будь-які, виходячи з особистих вподобань.

Найбільш популярні моделі раковин. Ми займаємося виготовленням акрилових раковин, а також умивальників з інших видів штучного каменю на замовлення. Перевагою таких матеріалів є їх висока пластичність, завдяки якій мийку можна зробити будь-якої форми - аж до квітки з пелюстками.

Кругла мийка нашого виробництва

Умивальник зі штучного каменю у ванну кімнату круглої форми дуже затребуваний, оскільки він універсальний і вписується в інтер'єр будь-якого стилю. Найпопулярніша мийка для кухні - подвійна, тому що найбільш функціональна. Ми виготовляємо на замовлення круглі мийки як одинарні, так і подвійні, для ванної чи кухні, з найміцніших матеріалів, різних розмірів та в широкій колірній гамі.

Акрилова раковина кутова

Кутова мийка - популярне рішення для сучасної кухні, при якому максимально економиться корисна площа. На нашому сайті запропоновані варіанти кутових мийок для кухні за доступною ціною, різних кольорів, розмірів та форм.

Головна умова - мийка повинна гармонійно виглядати на фоні стільниці й відповідати всім необхідним вимогам щодо функціональності та експлуатаційних характеристик.

Чому мийка на стільницю для ванної краще штучна?

У нас на сайті можна замовити квадратні, круглі, овальні мийки для ванної кімнати або кухні, з однією або двома чашами, стільниці з раковиною зі штучного каменю для ванної, а також з додатковою поверхнею для сушіння посуду в кухню.

Ціна мийки зі штучного каменю на кухню або у ванну кімнату залежатиме від таких показників:

 • матеріалу (виробник, колекція);
 • бажаного об’єму мийки, глибини та ширини чаші;
 • наявності та розміру стільниці;
 • кількості чаш;
 • розміру всього виробу;
 • складності форми мийки

Купити будь-яку модель мийки можна з доставкою та монтажем від нашої компанії.

Отримати консультацію