Модні стилі в інтер'єрі кухні
Сучасна кухня - це не тільки комфортне місце для приготування їжі та посиденьок з друзями, але й стильне, обладнане відповідно до модних трендів, приміщення. Найпопулярніші на сьогодні напрямки в облаштуванні кухні - це модерн, хай-тек і мінімалізм.

Характерна риса модної кухні - це максимальна простота дизайну меблів, але разом тим - високий рівень функціональності завдяки вбудованій техніці, ергономічності деталей, практичності всіх складових. Розглянемо кожен із заявлених стилів та їхні особливості.

Мінімалізм на сучасній кухні

Мінімалізм в інтер'єрі кухні - це стиль, в якому немає нічого зайвого. Весь простір необхідно сприймати як єдине ціле, без акцентування окремих елементів дизайну.

Притаманна ознака стилю мінімалізм - наявність простору, тому облаштовувати таку кухню найкраще в габаритній квартирі чи заміській віллі.

Невелику кухню також можна оформити в стилі мінімалізм, при цьому головне - використовувати невелику кількість декоративних деталей.

При мінімалізмі можна застосовувати різні кольори - як контрастні, так і гармонійні. Колірна гамма - спокійних, неяскравих відтінків: білі, чорні, сірі, бежеві.

Меблі замовляється зі штучного каменю, пластика, дерева, скла, металу, з характерними строгими й прямими лініями.

Стиль мінімалізм - це далеко не мінімальні матеріальні вкладення, тому напередодні його оформлення необхідно провести всі необхідні розрахунки.

Кухня з дизайном хай-тек

Кухні, виконані відповідно до стилю хай-тек, відрізняються найновішою побутовою технікою. І недарма - адже в перекладі ця назва означає «високі технології». Такий стиль полюбляють люди, які живуть в темпі сучасного мегаполісу. Дизайн кухні в стилі хай-тек не відрізняється екстравагантністю та вишуканістю, він швидше вражає своєю функціональністю та оптимальною практичністю всіх його модулів.

Кухня в стилі хай-тек зазвичай обладнана вбудованою побутовою технікою:

  • посудомийною машиною;
  • кухонним комбайном;
  • хлібопічкою;
  • мультиваркою;
  • кавоваркою тощо.

Таке начиння не тільки максимально полегшує життя людини, а й економить її час для приємніших занять, ніж приготування їжі.

В інтер'єрі хай-тек застосовуються сучасні матеріали: скло, метал, МДФ, штучний камінь. Усі вони практичні у використанні, довговічні й надійні, а також підкреслюють строгість та актуальність стилю.

Кольори для кухні застосовують як в єдиній, так і контрастній кольоровій гамі, яка плавно переходить з одного відтінку до іншого.

У такому стилі можна оформити як велику, так і малогабаритну кухню - тут немає ніяких обмежень щодо розмірів.

Кухня в стилі модерн

Модерн з'явився до стилю хай-тек, при цьому він має свої відмінні риси. Під час його появи ще не було глобальної урбанізації, тому стиль модерн - це не тільки сучасність, але і затишок.

Для стилю характерне застосування нових матеріалів та напрямків. Наприклад, для покриття підлоги часто використовуються такі матеріали як штучний камінь, ламінат, полімерне наливне покриття.

Стіни кухні в стилі модерн можуть бути покриті панелями, декоративною мозаїкою, акрилом, керамогранітом.

Класичні кухонні меблі з дерева чи штучного каменю чудово вписуються в стиль модерн. Меблеві фасади - спокійних відтінків, характерних для класики.

Для тих, хто не хоче далеко відходити від класики в оформленні сучасної кухні, модерн буде найбільш бажаним.

Ми ознайомили вас з характерними відмінностями найпопулярніших інтер'єрних стилів в оформленні сучасних кухонь, але вибір - тільки за вами!

Отримати консультацію