Оздоблення інтер'єрних камінів штучним каменем
Облицювання камінів натуральним гранітом чи мармуром - це красиво, престижно й дорого. Разом з тим натуральний камінь - важкий та такий, що складно піддається реставрації.

Чудова альтернатива природним мінералам - штучний камінь. Завдяки додаванню кольорових пігментів до складу керамограніту, кварцового агломерату та акрилового каменю кожен з цих матеріалів може бути за кольором ідентичним натуральному каменю. А яке розмаїття фактур представлено в арсеналі штучних каменів - натуральні породи далеко не настільки різноманітні.

Доступність ціни - ще один плюс серед інших переваг синтетичних матеріалів. І хоча порівняно з гранітом чи базальтом відчутної різниці немає, але камін, оздоблений натуральним мармуром, буде набагато дорожчим від штучного аналога.

У багатьох людей помилкова думка про недостатню пожежну безпеку різних видів такого каменю. Їхні виробники наполегливо переконують у протилежному: штучний камінь не сприйнятливий до високих температур, не плавиться, не може бути джерелом поширення вогню. Так що при виборі обробки для каміна необхідно враховувати цю важливу технічну характеристику.

Як штучний камінь піддається реставрації та догляду?

Облицювання зі штучного каменю на каміні непросто зіпсувати, тому що подряпини й відколи на ньому можна зробити тільки при значних зусиллях. І все ж, якщо зовнішні дефекти з'являться, їх легко усунути. Для цього потрібно звернутися до фахівців компанії Мекадо по виготовленню виробів зі штучного каменю. Після реставрації облицювання каміна помітити місце пошкодження практично неможливо. Відремонтувати такі вироби набагато легше та швидше, ніж виконані з натуральних порід, і це одна з головних їхніх переваг.

Для камінних порталів зі штучного каменю характерна стійкість забарвлення протягом багатьох років. Мікроби та цвіль також не приживаються на цьому універсальному матеріалі, оскільки він не пористий, на відміну від багатьох натуральних мінералів.

Кварцовий агломерат та акриловий камінь не вступають в хімічну реакцію з такими речовинами як бензин, ацетон, луг і кислоти, тому при випадковому попаданні подібних рідин на оздоблення каміна воно не буде зіпсоване.

Отже, підсумуємо основні позитивні характеристики облицювання камінів зі штучного каменю:

  1. Широка палітра кольорів.
  2. Доступна ціна.
  3. Стійкість до високих температур.
  4. Довговічність.
  5. Стійкість до хімічних і механічних впливів.
  6. Простота монтажу, реставрації та догляду.

Облицювання камінів штучним каменем - це модно та вигідно

Інтер'єр з вишуканим каміном створює атмосферу тепла, затишку, аристократизму. Декорувати камін можна по-різному, залежно від стилю інтер'єру всього приміщення. Завдяки гарному оформленню він може стати центральним елементом дизайну. Варіантів облицювання камінів дуже багато: штукатурка, плитка, мармур, а також штучний камінь.

Акрил активно використовується навіть для облицювання електрокамінів, оскільки його пластичність і різноманітність кольорів дозволяють втілювати в життя найсміливіші дизайнерські ідеї для будь-яких інтер'єрних стилів.

Фактурність кварцового агломерату забезпечить камінному оздобленню вишуканий іта шляхетний вигляд.

Варто відзначити, що штучний камінь - як акрил, так і кварцовий агломерат - чудово поєднується з іншими оздоблювальними матеріалами: склом, металом, керамікою, що дозволяє створювати унікальні авторські камінні облицювання. Їхня пластичність також дає можливість створювати скульптурні камінні деталі будь-якої складності.

Штучний камінь - екологічно чистий матеріал, який не має радіаційного фону і чудово зберігає тепло, це кращий на сьогодні за всіма своїми показниками матеріал для облицювання інтер'єрних камінів.

Отримати консультацію