Стільниця з керамограніту: ефектна та довговічна
Штучний камінь керамограніт давно застосовується для декоративного оздоблення фасадів, стін, при виготовленні підлог, сходових східців, тротуарної плитки. Великий вибір кольору та чудові технічні характеристики каменю сприяють пошукам його нового застосування. У наші дні керамограніт - серед популярних штучних матеріалів для виробництва стільниць і мийок.

В основі керамограніту - суміш, отримана в результаті випалення глини і каоліни, кварцового піску, польового шпату, пегматитів і води. Для з'єднання всіх складових застосовують пресування під високим тиском з подальшим випалюванням.

Чому керамогранітні стільниці такі затребувані?

Керамогранітні стільниці та раковини отримали високий рівень популярності завдяки суттєвим перевагам перед іншими виробами зі штучного та натурального каменю. Розглянемо докладніше.

 1. Привабливість

Вироби з керамограніту дуже гарні, оскільки мають різноманітні кольори й фактури. Завдяки цьому можна обрати підходящий варіант для будь-якого стилю інтер'єру: хай-тек, техно, класики, модерн та інших.

 1. Міцність

Керамогранітні стільниці й раковини не ріжуться ножем та іншими гострими предметами, вони стійкі до будь-яких механічних навантажень.

 1. Стійкість до забруднень

Стільниці з раковиною зі штучного каменю для ванної або кухні не вбирають запахи й легко миються. При цьому вони водонепроникні через високоу щільність.

 1. Зносостійкість

Кухонні фасади, робочі поверхні, литі умивальники для ванної і стільниці з керамограніту - це довговічні і високоміцні вироби, які не піддаються змінам тривалий час. При дотриманні простих правил догляду вони прослужать багато років.

 1. Термоміцність

На керамогранітні стільниці можна без побоювань ставити гарячі предмети - вид та властивості каменю від цього не постраждають.

 1. Оптимальна вага

Вага стільниці з керамограніту значно нижча, ніж такої ж за розмірами з натурального каменю. Виріб не буде прогинатися під власною вагою, спрощується його доставка і монтаж.

 1. Екологічність матеріалу

Керамогранітна продукція безпечна з точки зору екології. Вона не виділяє шкідливих речовин за будь-якої температури.

 1. Розмір

Найбільша і найтонша кам'яна плита з коли-небудь створених.

Стільниці зі штучного каменю під раковину для ванної та кухні

Ми виготовляємо керамогранітні стільниці на замовлення для розміщення у ванній або кухні. Прекрасні естетичні властивості каменю зроблять виріб прикрасою будь-якого інтер'єру.

Найбільш популярні текстури керамограніту для інтер'єрних виробів:

 • м'які тони і ніжні відтінки мокрої штукатурки і промислового цементу;
 • декоративної штукатурки та ефекту бетонних стін;
 • відтінки натуральних мармурових метаморфних каменів;
 • відтінки окисленого металу, що переливаються;
 • матові поверхні, що нагадують необроблений цемент;
 • текстури цінних порід дерева;
 • імітація поверхонь, створених і зістарених морем.

Купити вироби з керамограніту на нашому сайті

Ми пропонуємо стільниці з керамограніту за доступними цінами на замовлення, оскільки самі є виробниками і не користуємося посередницькими послугами.

Керамограніт як штучний аналог граніту перевершує його за багатьма показниками: підвищеною стійкістю до механічних навантажень, стійкістю до хімічних речовин, зносу, подряпин, глибокого абразивного впливу і вигину, тому його вартість визначається характеристиками і перевагами.

У нашому каталозі представлені стільниці різних розмірів і форм, з описом та фото. Ми також пропонуємо доставку й монтаж наших виробів за місцем замовлення.

Отримати консультацію