5 інтер'єрних стилів для кухні із застосуванням штучного каменю
Кухня - це найспецифічніше приміщення в будинку чи квартирі, оскільки воно буває обмежене за розмірами, піддається впливу вологості повітря та перепадів температури.

Подібні умови не можуть не позначитися на обстановці – оздобленні та інтер'єрних меблях. З урахуванням цих особливостей при виборі дизайну кухонного інтер'єру слід керуватися практичністю та експлуатаційними характеристиками матеріалів: екологічністю, довговічністю, стійкістю до різних впливів.

Штучний камінь для оздоблення та облаштування кухні - саме той матеріал, який відповідає всім необхідним вимогам та легко вписується в різні інтер'єрні стилі. При цьому ціна штучного каменю залежатиме від конкретного виду, складності та габаритів виробу. Навіть вартість інтер'єрних елементів для кухні з керамограніту чи акрилу, яка спочатку здається надто високою, завжди виправдана перевагами, які в результаті отримує власник.

Для кухонних інтер'єрів штучний камінь застосовується у виробництві підвіконь, барних стійок, раковин, стільниць, а також лавок, полиць та шафок. Така популярність викликана екологічною чистотою та безпекою штучного каменю, його міцністю і нескладністю догляду.

Стільниця - головний елемент інтер'єру кухні в будь-якому стилі

У дизайні кухонного інтер'єру головне місце посідає стільниця, оскільки вона необхідна в якості робочої та обідньої зони. Стільниці зі штучного каменю можуть використовуватися десятиліттями, при цьому вони не змінюються на гірше - ні за властивостями, ні за зовнішнім виглядом.

Купити кварцову або акрилову стільницю - кожен вирішує сам залежно від особистих вподобань. І та, і інша приваблюють своїми властивостями:

  • вологостійкістю;
  • різноманітністю забарвлень;
  • стійкістю до механічних і хімічних впливів;
  • простотою реставрації;
  • екологічністю;
  • захистом від просочування запахами.

Навколо стільниці зі штучного каменю можна скомпонувати інтер'єр кухні майже в будь-якому бажаному стилі. Розглянемо п'ять найзатребуваніших варіантів.

Модний стиль хай-тек в сучасній кухні

Кам'яна стільниця в стилі хай-тек виглядає органічно завдяки чітким лініям і максимальній раціональності. Колірна гамма дозволяє легко вибрати відповідні для стилю хай-тек забарвлення та їхні поєднання: білий і чорний, усі відтінки сірого, бежевий тощо.

Кухня в класичному стилі

У класичній кухні вироби зі штучного каменю виглядатимуть монументально і, в поєднанні з деревом - гармонійно. Для кухні в класичному стилі найкраще вибирати забарвлення та фактуру штучного каменю, які максимально нагадують натуральні мінерали.

Ретро-стиль в інтер'єрі кухні

Стиль ретро, ​​який вперше заявив про себе в минулому столітті в Англії, робить інтер'єр кухні милим та дуже затишним. Тут можна застосовувати не тільки дерево, але й фарфор, камінь, мармур. Стільниця зі штучного каменю чудово виглядатиме в такій обстановці, а в поєднанні зі срібним начинням та фарфоровим посудом – дуже вишукано. Крім стільниці, на кухні в стилі ретро встановлюють кам'яні підвіконня, полички та мийки.

Модерн і штучний камінь

Стиль модерн відрізняється плавністю ліній, незвичністю форм та яскравістю кольорів. Усе це можна здійснити за допомогою сучасного штучного каменю акрил, що відрізняється пластичністю та великою кількістю забарвлень.

Штучний камінь і стиль ампір

Стиль ампір - це каміни, пілястри й колони, а також величезна стільниця, встановлена у центрі просторої кухні. Штучний камінь неначе створений для цього інтер'єрного стилю, оскільки з його допомогою можна втілити в життя всі перераховані елементи.

Отже, любителі стильних рішень та сучасних технологій - робіть свій вибір на користь штучного каменю і створюйте свій, неповторний і унікальний інтер'єр!

Отримати консультацію