Барні стійки зі штучного каменю - в чому їх перевага
Барні стійки зі штучного каменю дуже популярні не тільки для закладів громадського харчування, а й для приватного використання.

Сьогодні їх можна купити для кухні будинку або квартири, надавши тим самим інтер'єру зручність, привабливий і сучасний вигляд. З кам'яною барною стійкою будь-яка кухня зміниться. Найбільш затребувані барні стійки на кухні в стилях хай-тек, лофт, техно і модерн. Нерідко подібна стійка замінює традиційний кухонний стіл.

Барна стійка в будинку може бути різних кольорів, розмірів та фактур. Вона може поєднуватися з підвіконням або кухонним столом, а може бути окремим контрастним предметом меблів - все залежить від особистих вподобань.

Плюси штучної барної стійки

Барні стійки зі штучного каменю мають багато переваг. Перелічимо основні з них.

  1. Стійкість до впливу вологи.

На відміну від дерева або натурального каменю штучні матеріали не мають пір і тріщин, що сприятливо позначається на тривалості їхнього терміну. Рідина не проникає всередину матеріалу, що дозволяє використовувати виріб довгі роки.

  1. Теплостійкість.

Штучний камінь не боїться високих температур: якщо на його поверхню поставити гарячу сковорідку - ніяких наслідків не буде. Від прямих променів сонця штучний камінь не вигорає і не тьмяніє.

  1. Приховані шви.

Сполучні шви на конструкції з каменю є, але вони практично непомітні, оскільки деталі ідеально підганяються одна до одної.

На що звернути увагу при виборі барної стійки:

  1. На тип конструкції.

Барна стійка для ресторану або будинку може бути: підвісною - із закріпленням одного боку на стіні; окремою конструкцією; з'єднаною зі стільницею або підвіконням. Вибір типу стійки залежить від параметрів приміщення, дизайну інтер'єру та бажань замовника;

  1. На сам об'єкт, де заплановано її встановлення.

Наприклад, для будинку чи квартири можна встановити барну стійку невеликих розмірів, тоді як для бару чи ресторану - більш масивну.

Замовити барну стійку на нашому сайті

Барна стійка - чудове рішення для привабливого інтер'єру на домашній кухні, а в барі чи ресторані вона просто необхідна.

Барні стійки на замовлення для дому відрізняються практичністю, оптимальною ціною, довговічністю і легким доглядом. При цьому за естетичною красою барні стійки зі штучного каменю нічим не поступаються, а частіше - перевершують аналогічні вироби з натуральних матеріалів.

Висока пластичність штучного каменю дозволяє виготовляти складові виробів дивовижних форм, створюючи в результаті ексклюзивні витвори мистецтва. У нас барна стійка для кафе зі штучного каменю продається по каталогу, також можна замовити індивідуально стійку для будинку, кафе чи ресторану в будь-якому стилі, унікальну в своєму роді.

За допомогою барної стійки можна зонувати простір: розділити місце приготування та вживання їжі. У малогабаритних квартирах барна стійка - знахідка, оскільки вона замінить масивний стіл.

З поверхні таких стійок легко прибираються залишки їжі, плями від рідин або жирів на ній не залишаються. Ці переваги однаково корисні як для будинку, так і для кафе та ресторанів.

Встановлення барних стійок популярне також в офісних центрах, найчастіше на ресепшен. Вони гармонійно вписуються в різні приміщення, важливо лише правильно підібрати дизайн та колір виробів. За необхідності наші фахівці з радістю в цьому допоможуть, звертайтеся!

Ціна барної стійки зі штучного каменю залежить від кількох складових: складності конструкції, розміру, наявності додаткових деталей.

Отримати консультацію