Штучний камінь для кутових стільниць
Від оформлення робочої зони кухні залежить її комфортність, а від комфортності - якість приготування їжі.

Інноваційні інтер'єрні рішення дають можливість зробити кухню місцем з максимальною свободою для кулінара. Стільниця кутова зі штучного каменю - чудовий вибір для практичного та раціонального облаштування сучасної кухні. І такий варіант розміщення пасує як для невеликих за розміром, так і для більш габаритних кухонних приміщень. Стільниця з кутовим розміщенням, виготовлена ​​з композитного матеріалу, може стати чудовою альтернативою виробу з натурального каменю.

За зовнішнім виглядом штучний камінь може бути ідентичний з такими мінералами як граніт, кварц, мармур, а за своїми характеристиками й перевагами - навіть перевершувати ці камені. Стільниця кутова з композитного матеріалу, який складається з натуральних мінералів та якісних смол - надійна та довговічна. Показники рівня гігієнічності такого виробу - дуже високі, оскільки в литому акриловому чи кварцовому штучному камені немає мікротріщин і пор, тому поява шкідливої ​​мікрофлори виключена.

Кухонні кутові стільниці на замовлення

Кутова стільниця зі штучного каменю за індивідуальним замовленням - це респектабельність і практичність. Вигідне використання робочого простору звільнить місце та мінімізує зайві рухи.

Крім того, стільниці кутові зі штучного каменю легкі, стійкі до впливу вологи, високих температур і механічних пошкоджень.

«Вибираючи стільниці кутові зі штучного каменю для кухні , враховуйте також їх зовнішній вигляд (колір, фактура, який камінь імітують). Тут ніяких рекомендацій немає. Головне, підтримати задану колірну гамму, стиль інтер’єру, отримувати задоволення від щоденного споглядання підібраного відтінку. Уточнюйте товщину акрилового каменю, можливість його реставрації при появі подряпин або відколів».

https://meblyar.lviv.ua/

Ціна стільниці з кутовим розміщенням від компанії Mekado - доступна для споживача із середнім рівнем достатку, тому купити стільницю з урахуванням колірного та стильового оформлення і параметрів приміщення може собі дозволити кожен бажаючий.

Плюси встановлення кутової стільниці на кухні

Кухонний гарнітур з кутовою стільницею - це раціональне використання робочого простору приміщення, що особливо актуально для невеликих кухонь або при такому плануванні, коли кутовий меблевий комплект - найкраще рішення з усіх можливих.

Кутова конфігурація меблів зі штучного каменю дасть можливість:

  1. Збільшити вільний простір.
  2. Обрати відповідний для замовника спосіб розміщення - під прямим кутом або в трапецієподібному варіанті.
  3. Встановити необхідну кількість предметів інтер'єру завдяки компактності.
  4. Створити гармонійний і максимально практичний дизайн кухні.

Стильним дизайнерським рішенням буде замовлення кутової стільниці зі штучного каменю в комплекті з мийкою та обіднім столом. Стільниця може бути окремою, а може бути монолітною з мийкою. Така конструкція естетично виглядає та практична у використанні.

Штучний камінь - один з найпопулярніших матеріалів у виробництві предметів інтер'єру на замовлення, особливо кутових стільниць, оскільки під дією високих температур він пластичний і дає можливість виготовлення різних монолітних форм без стиків та з'єднань. Серед інших переваг штучного каменю необхідно відзначити такі як:

  • гігієнічність і простота догляду;
  • міцність та довговічність;
  • простота реставрації виробів.

Замовте кутову стільницю в компанії Mekado - і ви отримаєте унікальний дизайнерський виріб бажаного виду й кольору, який довгі роки тішитиме своїм чудовим виглядом та практичністю у використанні.

Отримати консультацію