Штучний камінь для кутових стільниць
Від оформлення робочої зони кухні залежить її комфортність, а від комфортності - якість приготування їжі.

Інноваційні інтер'єрні рішення дають можливість зробити кухню місцем з максимальною свободою для кулінара. Стільниця кутова зі штучного каменю - чудовий вибір для практичного та раціонального облаштування сучасної кухні. І такий варіант розміщення пасує як для невеликих за розміром, так і для більш габаритних кухонних приміщень. Стільниця з кутовим розміщенням, виготовлена ​​з композитного матеріалу, може стати чудовою альтернативою виробу з натурального каменю.

За зовнішнім виглядом штучний камінь може бути ідентичний з такими мінералами як граніт, кварц, мармур, а за своїми характеристиками й перевагами - навіть перевершувати ці камені. Стільниця кутова з композитного матеріалу, який складається з натуральних мінералів та якісних смол - надійна та довговічна. Показники рівня гігієнічності такого виробу - дуже високі, оскільки в литому акриловому чи кварцовому штучному камені немає мікротріщин і пор, тому поява шкідливої ​​мікрофлори виключена.

Кухонні кутові стільниці на замовлення

Кутова стільниця зі штучного каменю за індивідуальним замовленням - це респектабельність і практичність. Вигідне використання робочого простору звільнить місце та мінімізує зайві рухи.

Крім того, стільниці кутові зі штучного каменю легкі, стійкі до впливу вологи, високих температур і механічних пошкоджень.

Ціна стільниці з кутовим розміщенням від компанії Mekado - доступна для споживача із середнім рівнем достатку, тому купити стільницю з урахуванням колірного та стильового оформлення і параметрів приміщення може собі дозволити кожен бажаючий.

Плюси встановлення кутової стільниці на кухні

Кухонний гарнітур з кутовою стільницею - це раціональне використання робочого простору приміщення, що особливо актуально для невеликих кухонь або при такому плануванні, коли кутовий меблевий комплект - найкраще рішення з усіх можливих.

Кутова конфігурація меблів зі штучного каменю дасть можливість:

  1. Збільшити вільний простір.
  2. Обрати відповідний для замовника спосіб розміщення - під прямим кутом або в трапецієподібному варіанті.
  3. Встановити необхідну кількість предметів інтер'єру завдяки компактності.
  4. Створити гармонійний і максимально практичний дизайн кухні.

Стильним дизайнерським рішенням буде замовлення кутової стільниці зі штучного каменю в комплекті з мийкою та обіднім столом. Стільниця може бути окремою, а може бути монолітною з мийкою. Така конструкція естетично виглядає та практична у використанні.

Штучний камінь - один з найпопулярніших матеріалів у виробництві предметів інтер'єру на замовлення, особливо кутових стільниць, оскільки під дією високих температур він пластичний і дає можливість виготовлення різних монолітних форм без стиків та з'єднань. Серед інших переваг штучного каменю необхідно відзначити такі як:

  • гігієнічність і простота догляду;
  • міцність та довговічність;
  • простота реставрації виробів.

Замовте кутову стільницю в компанії Mekado - і ви отримаєте унікальний дизайнерський виріб бажаного виду й кольору, який довгі роки тішитиме своїм чудовим виглядом та практичністю у використанні.

Отримати консультацію