Підвіконня-стільниця зі штучного каменю - це стильно та функціонально
Практично в кожній кімнаті житлового приміщення є підвіконня. Найчастіше воно використовується для горщиків з квітами.

У наші дні дизайнери пропонують раціональне застосування кожного сантиметра квартири чи будинку, особливо, якщо розміри житла не надто великі. І серед таких практичних рішень - поєднання підвіконня зі стільницею. Цим прийомом можна скористатися в різних кімнатах - на кухні, в дитячій, вітальні, спальні. Використовувати такий тип стільниці можна для будь-яких бажаних функцій: як полицю, робочий стіл, місце для читання книг або кавування... Меж для фантазій щодо практичного застосування таких зручних конфігурацій насправді не існує - кожен використовує це рішення з урахуванням особистих переваг.

Стільниця-підвіконня на кухні

Підвіконня, поєднане зі стільницею, дасть можливість не лише заощадити простір кухні, а й оптимізувати робочі частини приміщення. Така кухня стане практичнішою й зручнішою, а робоча поверхня стільниці чудово освітлюватиметься природним світлом.

Таке поєднання ідеально пасуватиме для затишної кухні стандартного планування, з великими віконними прорізами, де підвіконня займає багато місця, а використовується при цьому лише для квітів чи якихось дрібниць. Встановивши стільницю-підвіконня зі штучного каменю, власник отримає вдосконалений поділ робочого простору приміщення, функціональність та компактність площі. Ми радимо використовувати для цього дизайнерського рішення штучний камінь в силу об'єктивних причин, і, насамперед, з урахуванням його переваг перед іншими будівельними матеріалами:

  • термо- та вологостійкістю;
  • підвищеною міцністю;
  • екологічністю;
  • антисептичністю;
  • різноманітністю кольорів і форм;
  • стійкістю до сонячних променів.

Підходящі варіанти штучного каменю для виготовлення й встановлення стільниці-підвіконня: кварцовий агломерат, акриловий камінь, керамограніт.

Переваги облаштування підвіконня-стільниці на кухні

Для створення на кухні затишку й домашнього тепла має значення наявність додаткового простору, зручності та ергономічності. Поєднавши підвіконня зі стільницею з штучного каменю, власник звільнить місце для інших предметів інтер'єру, а також отримає низку інших переваг:

  1. Неординарність та унікальність інтер'єру.
  2. Максимальне використання денного світла.
  3. Комфорт і раціональність використання простору.

Висота підвіконня-стільниці повинна відповідати зросту господині, тому дуже важливо зробити правильні розрахунки до встановлення.

Глибина стільниці - ще один параметр, помилитися щодо якого неприпустимо. Зазвичай до існуючих віконних сантиметрів додають близько 50 см, і отримують розмір глибини готової стільниці.

Замовте для своєї кухні підвіконня-стільницю - і отримаєте в результаті практичне, сучасне та максимально функціональне підвіконня з робочою поверхнею стільниці!

Отримати консультацію