Стільниця зі штучного каменю: обираємо правильно
Стільниця на кухні - одна з основних складових інтер'єру, тому що вигляд усієї кухні багато в чому залежить від неї.

Сучасна кухонна стільниця повинна бути зручною, практичною та естетично привабливою. Перш ніж зробити вибір стільниці, слід визначитися з кольором, а також:

  • матеріалом виготовлення;
  • стилем;
  • ціною стільниці;
  • відповідністю параметрам кухні.

Обираючи матеріал для стільниці, важливо враховувати такі його властивості як міцність, довговічність, стійкість до високої температури та механічних впливів. Усіма перерахованими характеристиками володіє популярний сьогодні штучний камінь. Але і цей матеріал має кілька різновидів з принципово різними складовими, тому розглянемо найбільш підходящі варіанти.

Види матеріалу для стільниці

На сьогоднішній день штучний камінь в оформленні інтер'єрів дуже затребуваний. Серед найпопулярніших матеріалів можна назвати акриловий камінь та кварцовий агломерат. Розглянемо особливості цих обох матеріалів.

Акриловий камінь - це штучний матеріал, що складається з акрилових смол, мінеральних наповнювачів та барвників, спресованих у листи або вироби інших форм. Раковини та стільниці з акрилу існують у світі близько 50-и років, і цей матеріал з'явився як гідна заміна натуральному каменю.

На сьогоднішній день акрилові вироби - чудовий вибір для сучасних кухонь, доступні за ціною споживачеві середнього рівня достатку. Стільниці з акрилу вдало замінюють гранітні чи мармурові, хоча з вигляду можуть майже не відрізнятися, а за властивостями навіть перевищувати їх.

«Величезна гідність акрилу - бесшовность. Такі робочі поверхні збираються за допомогою спеціального з'єднання, що приховує шви. Таким чином, виходить один цілісний стіл без найменших стиків. Литий стіл, що переходить в раковину - практичне, стильне і функціональне рішення для будь-якої кухні».

https://vanil-studio.com.ua/ua/

Кварцовий агломерат складається з дрібних частинок натурального кварцу, смол та колірних пігментів. Його непориста поверхня та великий діапазон кольорів приваблюють не менше, ніж натуральні граніт і мармур. Окремі екземпляри виробів з кварцового агломерату дуже складно відрізнити від мармурових, оскільки їхні кольори та прожилки можуть бути точно такими, як у натуральному мінералі. Штучний кварц дуже міцний та максимально стійкий до механічних пошкоджень.

Що враховувати при виборі стільниці зі штучного каменю?

Якщо площа кухні невелика, то краще зупинити свій вибір на прямокутній стільниці або за формою букви Г. Плита з духовкою може бути розташована в центрі меблевої групи, а мийка - скраю. Це практичне та раціональне розміщення компонентів.

Для великої кухні можна встановити острівну конструкцію кухонних меблів: одна стільниця - з робочою поверхнею вздовж стіни, інша - по центру, з мийкою або в якості обіднього столу. Або – навпаки. Кожен формує функціональність за власним смаком.

Обираючи колір штучного каменю, краще орієнтуватися не на фотографію, а на сам матеріал. При зустрічі менеджер компанії надасть реальні зразки, а також відповість на всі запитання.

Товщина стільниці - приблизно 10-12 см, а висота розраховується з урахуванням ергономіки для конкретного замовника. Зрозуміло, що для людини високого зросту і стільницю потрібно встановлювати більш високо.

Якщо купити стільницю з обмежувальними кромками, то така неприємність як витік на підлогу рідини буде виключена.

Стільниця зі штучного каменю - чудова альтернатива виробу з пластику або натурального каменю. Високоякісні композитні матеріали відрізняються естетичною привабливістю, різноманітністю забарвлень, міцністю, довговічністю та простотою в догляді, тому їхня популярність цілком заслужена і виправдана.

Отримати консультацію