Оформлення шаф-купе дзеркалом і склом
Перш ніж купити на замовлення шафу-купе, слід звернути увагу не лише на її зовнішній вигляд та розміри, але й на матеріал складових, глибину, форму конструкції - вбудована чи цілісна, розташування та декорування дверцят.

Дзеркало для дверей шафи-купе

Двері шафи купе - це важлива складова, при виборі якої слід врахувати всі плюси й мінуси. Дзеркальні двері користуються великим успіхом, але ціна шафи з такими дверима буде досить високою. При цьому дзеркало на дверях здатне коригувати простір, візуально збільшуючи його.

Щодо безпеки можна не хвилюватися - дзеркала для шаф купе використовуються міцні, і розбити їх непросто. Зі зворотного боку таке дзеркало скріплюється спеціальною плівкою, тому навіть при сильному ударі воно не розлітається на уламки.

Багато хто обирає дзеркальну поверхню шафи-купе для спальні чи передпокою, щоб оглядати себе в повний зріст. Це дуже зручно, і при цьому немає потреби в додаткових дзеркалах.

Скляні поверхні шафи-купе

Скляні двері шафи купе - ще один варіант оформлення, ціна якого буде нижчою, ніж, наприклад, двері шпоновані. Скло для дверей, як і дзеркало, застосовується ударостійке, з великим вибором варіантів декору і забарвлення.

Обираючи скляні двері для шафи купе, слід пам'ятати, що її вміст буде легко проглядатися навіть при зачинених дверцятах. Це дуже зручно, і водночас, зобов'язує підтримувати в шафі постійний порядок. При достатній місткості шафи це нескладно, оскільки всі речі вільно розміщуються і лежать на своїх місцях.

У сучасному виробництві меблів дуже часто скляні, як і дзеркальні поверхні, використовують з декоративною метою, при створенні унікальних авторських меблевих конструкцій.

Якщо скло маскується під інші матеріали, його покривають тонуючою плівкою. Для інтер'єрів з певною кольоровою гамою можна вибрати не прозоре, а кольорове скло, в тон іншим складовим дизайну.

Декорування скла та дзеркал для шаф-купе

Надати звичайному склу декоративний вигляд можна як за допомогою плівки, так і застосувавши обробку піскоструминним пристроєм. Спеціальний лак полегшить очищення поверхні скла. Крім звичайного скла, для декорування шафи купе можна також використовувати акрил та оргскло, які досить міцні й легко піддаються обробці, що дозволяє втілювати в життя найсміливіші дизайнерські задуми.

Для створення декоративного оздоблення можна також поєднувати дзеркало й скло, виконувати на них візерунки, написи, малюнки, створювати мозаїку та вітражі - можливості декорування дуже великі, але при цьому найкраще довіритися професіоналам, оскільки не потрапляння в стиль може порушити цілісність гармонії всього інтер'єру.

Шафа-купе в інтер'єрі

Сучасна шафа купе обраного стилю чудово впишеться в інтер'єр спальні, дитячої кімнати, передпокою. У вітальні вона може бути трохи недоречною, особливо для дизайну кімнати в класичному або ретро стилі. Для стилю мінімалізм чи індустріальний шафа купе для вітальні прийнятна, найчастіше вбудована, поєднана за кольором зі стінами.

Якщо обрати шафа купе відповідно не лише до своїх потреб, але і в якості гармонійної складової загального дизайну інтер'єру, то вона тішитиме вас довгі роки.

Замовляйте шафи-купе за індивідуальними вимірами й дизайнами, і довіряйте їхнє виготовлення лише надійним компаніям з хорошою репутацією та достатнім досвідом!

Отримати консультацію