Тенденції кухонних стилів 2020
Ознака сучасних стильових рішень в оформленні дизайну кухні - це лаконічність, навіть за усієї різноманітності варіантів. Найзатребуваніші на сьогодні інтер'єрні стилі мінімалізм, хай-тек та лофт знайшли своє застосування також і в облаштуванні кухонь.

Особливості дизайну кухні на замовлення

Прихильникам більш «домашнього» оточення світові дизайнери пропонують зупинити свій вибір на стилях кантрі, еко, скандинавському та середземноморському, з використанням натуральних матеріалів, добротних дерев'яних меблів і функціонального освітлення.

Сучасна кухня 2020 року - це світле, досить просторе приміщення з меблями лаконічного дизайну, з раціональним та зручним плануванням. Перелічимо основні показники стильної кухні.

  1. Освітлення. Кухня з м'яким природним освітленням краща від затемненої. Окремі місця для зручності доповнюються точковим спрямованим світлом з діодними лампами.
  2. Лаконічність. Більшість людей надають перевагу дизайну кухні в приватному будинку чи квартирі в стилях мінімалізм або хай-тек - з чіткістю ліній, відсутністю зайвих деталей.
  3. Практичність та раціональність - важливі характеристики і для меблів, і для побутової техніки. Простір також має бути спланований максимально ефективно.
  4. Яскравий акцент з «минулого» - означає гармонійне поєднання сучасних елементів дизайну кухні з ретро-деталями. Це може бути старе вінтажне крісло, буфет чи абажур - будь-який декор або функціональний елемент, який впишеться в обраний стиль інтер'єру і гарно в ньому виглядатиме.

Оздоблення стін та облицювання меблевих фасадів можуть бути виконані в схожих за кольором і фактурою матеріалах. Це може бути штучний камінь, декоративна штукатурка або дерево - вибір на смак господаря. Мінімум декоративних прикрас плюс вбудована побутова техніка - і образ сучасної кухні готовий.

Відмінності меблів для кухні у 2020 році

  1. Матова фактура фасадів.

Є думка, що чистота фасадів меблів в інтер'єрі кухні залежить від фактури поверхні - матова вона або глянсова. Оскільки на глянсових поверхнях плями та відбитки помітніші, то все більшої популярності набувають матові. Особливу увагу можна звернути на сучасні брудовідштовхуючі меблеві покриття.

  1. Кухонний острів та гарнітур в одну лінію.

Дуже популярні, навіть для невеликої кухні, острівні рішення розміщення кухонних меблів. Чудовий варіант для стилю мінімалізм: острів посеред кухні з вбудованою мийкою, навпроти якого - варочна поверхня, а під стіною в одну лінію - кухонні шафи з вбудованою побутовою технікою.

  1. Простота фасадів.

Сучасні рішення меблів кухні під замовлення передбачають відмову від ручок та верхніх шаф. Оскільки багато кухонного начиння втратило актуальність або замінено на побутову техніку, то громіздкі верхні шафи можна замінити на декоративні полиці або, взагалі, залишити місце вільним.

Ручки для шафок вдало замінені на приховані системи відкривання за допомогою натискання. Як результат - ручки більше не збирають бруд, а меблеві фасади виглядають цілісними.

  1. Білий колір.

Білий колір - головний в стилі мінімалізм. Він створює ефект чистоти, порядку та свіжості. Можна замовити кухню в білому кольорі, а потім підібрати для неї яскраві акценти будь-яких забарвлень.

  1. Тонкі стільниці.

Тренд сучасних рішень - тонкі стільниці. Багатьом здається, що вибір на користь товстих стільниць гарантує їхню міцність, проте якщо підібрати правильний матеріал - наприклад керамограніт, акрил або кварцевий камінь - то стільниця не обов'язково має бути товстою. Для білого інтер'єру кухні на замовлення в стилі хай-тек або мінімалізм чудово пасуватиме скляна стільниця.

Отже, головні тенденції інтер'єру сучасної кухні на замовлення - це чіткість ліній, лаконічність, чистота кольору та максимальна ергономічність складових.

Отримати консультацію