Варіанти шафи-купе в дитячу кімнату
З моменту народження дитини і в міру її зростання багато предметів інтер'єру дитячої кімнати змінюються, але є й такі, які можуть служити роками: дивани, крісла, шафи для одягу.

Усе більше батьків вважають за краще купити для інтер'єру дитячої кімнати містку шафу-купе, щоб з часом не постало питання про проблему зберігання речей. Розглянемо, які варіанти моделей шафи купе найкращі для меблювання дитячої кімнати.

Моделі шафи купе для дитячої спальні

Обираючи шафу купе на замовлення в дитячу, необхідно насамперед звернути увагу на її конструкцію. Для малогабаритної кімнати підійде вбудована чи кутова модель шафи. Крім розмірів приміщення, необхідно також враховувати вік дитини та кількість дітей, проживаючих в кімнаті.

Вбудована шафа купе

Вбудовані шафи купе - дуже практичні за своєю конструкцією. Подібна модель об'єднується зі стіною, тому гармонійно вписується в будь-який дизайн інтер'єру. Для такої конструкції необхідна мінімальна кількість матеріалів, при цьому монтування краще доручити фахівцям. Вбудована шафа оптимальна для кімнати з нішею. Моделі шаф купе вбудованих краще робити під замовлення, щоб їхнє оформлення - малюнок чи фотоплівка на дверях - було виконане під інтер'єр спальні.

Кутові моделі шаф купе

Кутова шафа купе ефектно й раціонально заповнить вільний куток у дитячій. Стулки дверей в такій моделі можуть бути як увігнутими, так і опуклими. Плавність форм складових вбереже дитину від можливих травм. Кутові моделі - компактні та різноманітні, їх також найкраще робити під замовлення для гармонійного поєднання з іншими предметами інтер'єру.

Прямі шафи купе

Шафа купе прямої форми з вигляду аналогічна вбудованим моделям, проте її основна частина - виступаюча, а не вбудована в нішу. Такі моделі займають досить багато місця, тому вони підходять для великих дитячих кімнат. У прямих конструкцій найчастіше гострі кути й чіткі геометричні лінії, тому таку шафу встановлюють в дитячій спальні, але не в ігровій кімнаті. Це також хороший варіант для кімнат дітей підліткового віку.

Дизайн оформлення дитячої шафи купе

Для дітей дуже важливий дизайн меблів в кімнаті. Їх приваблюють яскраві кольори, цікаві зображення, фото героїв анімації та фільмів. Тому виробники шаф купе часто пропонують яскраве оформлення фасадів: сюжети казок, мультиплікацій, зображення рослин та тварин і багато чого іншого. Дизайн слід обирати відповідно до віку, статі та захоплень дитини. Оформлення шафи купе для дівчинки й хлопчика істотно відрізнятиметься. Якщо дитяча розрахована на двох дітей, то й дві половини загальної шафи можна оформити за смаком кожного з дітей.

З метою безпеки не рекомендується при оформленні шафи купе в дитячу застосовувати крихкі матеріали - скло чи дзеркало.

Плюси розміщення шафи купе в дитячій

  1. Місткість завдяки багатьом шухлядам і полицям.
  2. Функціональність.
  3. Можливість вибору моделі шафи на замовлення.
  4. Зонування простору.
  5. Зручність використання.
  6. Стійкість конструкції.

Варіанти розміщення шафи купе

Шафа купе - це такий вид меблів, який можна встановити в будь-якому місці. Вона може стояти біля вікна, біля ліжка, вбудована модель - у ніші, кутова - у дальньому кутку, а пряма - біля вільної стіни. Прямі моделі найкраще монтувати далі від ліжка, а вразливі до ультрафіолетових променів бажано встановити в темному кутку, додатково обладнавши світильником.

Купіть сучасну та зручну шафу купе в дитячу кімнату - і ви залишитеся задоволені придбанням, яке прослужить довгі роки!

Отримати консультацію