«Mekado» - українська компанія, яка чудово зарекомендувала себе на ринку виробників меблів та інших дизайнерських виробів зі штучного каменю.

Ми - виробники й постачальники складних інтер'єрних виробів з акрилу, штучного кварцу та керамограніту протягом 15-ти років.

Послуги нашої компанії:

 1. Дизайн меблів.
 2. Виготовлення меблів.
 3. Створення виробів зі штучного каменю.
 4. Монтаж та сервісне обслуговування продукції.

Ми займаємося виробництвом дизайнерських предметів інтер'єру різного рівня складності: від оздоблення панелей до створення ексклюзивних меблів і вишуканих декоративних виробів.

Наша команда надає клієнтам повний цикл робіт: прийом замовлення, розрахунок вартості, розробку проекту дизайну, виготовлення, доставку, монтаж, сервісне обслуговування.

Ми щиро зацікавлені в тому, щоб клієнти були задоволені нашою роботою. Ми створюємо виріб у точній відповідності із замовленням, в обумовлений заздалегідь термін.

Звернувшись у нашу компанію, замовник отримує професійну консультацію щодо вибору продукції, розрахунку акрилового каменю, особливостей монтажу та обслуговування виробів, а в разі замовлення - якісний продукт на довгі роки користування.

Що ми виготовляємо?

 1. Стільниці для кухні та ванної.
 2. Столи.
 3. Підвіконня.
 4. Мийки та раковини.
 5. Барні стійки.
 6. Стійки на ресепшен.
 7. Ексклюзивні меблі.
 8. Предмети декору.
 9. Шафи-купе.
 10. Ванни.
 11. Кухні.
 12. Спальні.
 13. Дитячі.

Наші переваги

Гарантія якості

Наша компанія надає гарантію 10 років на всю продукцію. Гарантія на монтаж - від 1-го року, залежно від складності та габаритів конструкції. За необхідності ми надаємо післягарантійне обслуговування своїх виробів.

Стиль та надійність

Компанія «Mekado» - це команда професіоналів, які знають свою справу і постійно вдосконалюються у своїх знаннях та вміннях. Усі наші вироби відрізняються стильним дизайном і міцністю конструкцій.

Ціни від виробника

Оскільки ми - виробники, які не користуються послугами посередників, наша співпраця з клієнтом відбувається напряму. Завдяки цьому, а також нашому постійному моніторингу ринку аналогічної продукції, ви отримаєте найактуальніші пропозиції щодо вартості та матеріалів. Ми виконуємо будь-які замовлення, пропонуючи клієнтам як дорогі, елітні вироби, так і бюджетні варіанти продукції зі штучного каменю.

Вироби «під ключ»

Усі етапи виробництва зосереджені в нашій компанії, тому дуже часто ми виконуємо замовлення «під ключ» - від початку до повного завершення. Наявність в команді інженерів, дизайнерів, художників, майстрів дозволяє нам виготовляти продукцію бездоганної якості точно в строк.

Наше виробництво